יום שבת, 25 במאי 2019, כ' אייר ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

"יש כעס ואכזבה, בעיקר על עצמי"

שי חג'ג', מאמן בית''ר יבנה, מאוכזב מהתיקו (3-3) הדרמטי מול רמלה

פורסם בתאריך:


בית''ר יבנה סיימה בתיקו 3-3 מול מ.ס. רמלה וירדה למקום השני בטבלה אחרי הניצחון של גדרה. חמישה משחקים לסיום העונה והיבנאים כבר לא תלויים בעצמם. עתה הם צריכים לקוות למעידה של גדרה ומהצד השני לנצח את כל המשחקים שנותרו כדי לסיים ראשונים.

מאמן בית''ר יבנה, שי חגג, דיבר: "היה משחק פחות טוב שלנו, לא היינו שקטים עם הכדור, נגררנו למשחק של כדורים ארוכים, מה שלא מאפיין אותנו השנה, אבל זה קורה ואנחנו מסתכלים למשחק הבא מול הפועל רמלה. היינו צריכים להכריע את המשחק ב+ 20 דקות הראשונות כי הגענו למספר מצבים מצוינים וככל שעברו דקות חוסר השקט והלחץ המיותר נתן את אותותיו ודברים פשוטים לא הצליחו לבוא לידי ביטוי".

למה?

"כי לא נצמדנו לעקרונות משחק שלנו, שיחקנו לא שקט ונגררנו למשחק שלא מאפיין את בית"ר יבנה העונה. מה שהיה חסר זה שקט נפשי, הצמדות לתוכנית המשחק שעבדנו עליה ויותר ריכוז בדקות הסיום. ביקשתי בהפסקה לחזור לתוכנית המשחק שעבדנו עליה ויותר ריכוז במסירות".

ומה דעתך על השופט?

"אני לא אחד שמתלונן על שופטים אבל הפעם זה היה מגמתי נגדנו והשופט עשה הכל להחזיר את רמלה למשחק, היינו צריכים להיות יותר מרוכזים ולדעת "להרוג" את הזמן בדקות הסיום. לצערי לא עשינו זאת".

זה שוב לא תלוי בכם.

"אנחנו תמיד מאמינים. גם כשהיה פער 5 נקודות מגדרה וכך גם הפעם, יש עוד 5 מחזורים לסיום כך ששום דבר לא גמור, אנחנו נמשיך להתמקד בעצמנו ולתקן את הטעויות על מנת לנצח את המשחקים שנותרו כדי לסיים במקום הראשון. יש כעס ואכזבה בעיקר על עצמי, אבל אין זמן להכנס לדיכאון אלא לדעת להמשיך קדימה ולהסתכל על מה שנשאר לנו לעשות כדי לסיים את העונה בצורה הטובה ביותר וב"ה לעלות מהמקום הראשון".

הגעתם לחוצים?

"הלחץ במשחק הזה פגע בנו וכתוצאה מכך גם העבירה המיותרת קרוב לרחבה אבל נלמד מזה כדי שלא נחזור על דברים כאלה. נשפר את השקט הנפשי של כולם, זו היתה מעידה שלא מתאימה לקבוצה, במיוחד בשלב כזה אבל אני סומך על השחקנים שנצא מהמשחק הזה מחושלים ומאוחדים יותר. יש מעט אכזבה אבל אני מאמין שבית"ר יבנה תעלה מהמקום הראשון כי אנחנו קבוצה מצוינת עם דרך ואמונה, מההנהלה על אחרון השחקנים. נעשה הכל כדי לשמח את הבעלים שלנו, אשר שיטרית, שנותן מהלב והנשמה לקבוצה ואין לי ספק שהשחקנים ישמחו אותו בסוף העונה.

אתם תעלו?

"נחזור לשחק באיצטדיון כי זה העוצמה של בית"ר יבנה,הקבוצה חזקה ומאמינה וכך זה גם יהיה עד הסוף. גדרה לא תנצח את כל המשחקים עד סיום העונה ואני מאמין ביחד עם השחקנים שנעלה ליגה מהמקום הראשון".

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: