יום שבת, 25 במאי 2019, כ' אייר ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

כדורסל: אליצור יבנה גברה אמש 87-80 על אליצור נתניה

בעקבות הניצחון נותרה יבנה במקום השביעי אך היא עדין רחוקה רק משחק אחד מאיבוד הכרטיס לפלייאוף ועם זאת, שני משחקים מהקו האדום, בו נמצאות שלוש קבוצות.

פורסם בתאריך:


אליצור יבנה גברה אמש 87-80 על אליצור נתניה בחוץ ועשתה צעד משמעותי לעבר הבטחת הכרטיס שלה בפלייאוף הליגה הלאומית בכדורסל. חניכיו של שי סגלוביץ' ידעו שהם מגיעים למשחק על 4 נקודות, מול יריבה ישירה על הכרטיס לשמינייה ועמדו במשימה עם ניצחון נוסף על יריבה שצמודה לה בטבלה. בעקבות הניצחון נותרה יבנה במקום השביעי אך היא עדין רחוקה רק משחק אחד מאיבוד הכרטיס לפלייאוף ועם זאת, שני משחקים מהקו האדום, בו נמצאות שלוש קבוצות.

עד לסיום הליגה נותרו שלושה מחזורים בלבד ועל מנת להבטיח מקום בשמינייה יבנה תצטרך לנצח לפחות פעמיים או לקוות למעידות של היריבות שלה. לצהובים מחכים שני משחקים קשים בשבועיים הבאים מול מוצקין בבית וגליל בחוץ. מחזור הסיום יפגיש את יבנה עם כפר סבא שכבר ירדה לארצית.

בחזרה למשחק בנתניה: יבנה פתחה טוב את המשחק אבל גם נתניה לא נתנה לה לברוח ואחרי חמש דקות קיבלנו שוויון. שלשה של הופמן קבעה יתרון זעיר ליבנה אבל אמיתי ולביא המקומיים שמרו את נתניה בתמונה. בסיום הרבע הוליכה יבנה 25-23. הרבע השני נפתח בצורה רעה עבור יבנה שלא מצאה את הטבעת. נתניה רצה 11-2 ועלתה ליתרון שבע הפרש. דניס המקומי שמר את נתניה ביתרון נאה ושלוש דקות למחצית הוליכו המקומיים 40-34. למרות זאת, יבנה נתנה גז בסיום הרבע השני והצליחה לצמק ל43-42 אחרי 20 דקות של כדורסל.  

המחצית השנייה נפתחה טוב עבור יבנה כאשר קארים גאמר העלה אותה ליתרון שתיים עם צליפה מבחוץ. דניס לא אמר נואש וקבר גם הוא אחת. הופמן מחצי מרחק העלה את יבנה ליתרון שתיים אבל שש נקודות רצופות של נתניה שוב הזעיקו פסק זמן של סגלוביץ. יבנה חזרה טוב וקלעה 8 נקודות ברציפות בדרך ליתרון 62-65 כעבור שלושה רבעים.

הרבע האחרון היה צמוד וחמש דקות לסיום רז אדם מנתניה קבע שוויון. יבנה ביצעה עבירות אבל נתניה החטיאה מהקו ברשלנות. גפרסון שמר אותה בתמונה אבל שלשה גדולה של הופמן העלתה את יבנה ליתרון שתיים. נתניה החטיאה מהקו שוב פעם, הופמן השלים סל ועבירה ויבנה עלתה ליתרון 5, דקתיים לסיום. המשחק המשיך להיות צמוד אבל יבנה היתה מרוכזת יותר וניצחה 87-80.

מעל כולם בלט אלעד הופמן שקלע 23 נקודות.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: