יום ראשון, 22 באוקטובר 2019, כ"ב אלול ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2425199

חינוך וקהילה ביבנה

חינוך ביבנה,בתי ספר ביבנה,גנים ביבנה,מחלקת החינוך ביבנה,נוער ביבנה,חינוך מיוחד ביבנה,חופש גדול ביבנה,חוגים ביבנה,קהילה ביבנה והסביבה,נוער ביבנה,נערים ביבנה,צעירים ביבנה,מסיבות ביבנה,בתי ספר ביבנה

כיתות א מקבלים את התורה בבית הכנסת " מטה משה"

ביום שישי ה 7/6/2019 קיבלו בהתרגשות ובמעמד מכובד תלמידי כיתות א' בבית ספר "פרדס צפוני"  יחד עם המחנכות סיגל זרחי, רוחה אמויאל, רינת דנון וניב צור את ספר התורה בבית כנסת "מטה משה".

פורסם בתאריך:


תורתנו מלמדת כיצד להתנהג זה אל זה: כבד את אביך ואמך, ואהבת לרעך כמוך, מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך, והדרת פני זקן, יפה תורה עם דרך ארץ, מדבר שקר תרחק ועוד עצות חשובות לחיים טובים. ספר התורה ילווה אתכם לאורך כל חייכם ויהיה כנכס צאן ברזל. מי ייתן וספר זה יפתח צוהר אל עולם מופלא ומרתק מעברו המפואר של עמנו. שתשכילו לקחת את "הצימוקים" מספרי המקרא ושיהיו לכם למקור ידע, חוויה והנאה גם יחד. כמו שנאמר בביטוי "תורה אורה" שתורה זו תאיר את דרככם גם בעתיד". כך בירכו מורות שכבת כיתות א את תלמידיהם.

תלמידי שכבת א' והוריהם יצאו בתהלוכה מבית הספר בשירה ובנגינה , כאשר זר פרחים עטור לראשם, הבנים בחולצות לבנות  והבנות לבושות בשמלות לבנות חגיגיות.

כאשר הגיעו התלמידים לבית הכנסת ההורים קיבלו את פניהם , הילדים חלפו מתחת לשער תורה מוזהב והאבות אחזו בטליתות פרוסות .

התלמידים הופיעו בפני ההורים בקטעי קריאה ובשירים מרגשים, לאחר מכן,  שמעו הרצאה מעניינת של הרב יוסף לרר שפתח בפניהם את ארון הקודש והראה להם את ספרי התורה כמו כן, שוחח עמם על חשיבות המעמד ומצוות כיבוד אב ואם.

סיכמנו את היום בארוחת שבועות חגיגית ומרשימה שהכינו ההורים. המסיבה הייתה מרגשת ומהנה. תודתנו למר רפאל כהן היקר שמידי שנה פותח את שערי בית הכנסת לכבודנו.

נאחל לתלמידינו  שילכו תמיד לאורה של התורה. יצעדו במשעוליה ויחכימו מסיפוריה. שירבו לעשות מעשים טובים.  שיצניעו לכת ויבחרו בדרך הענווה. יכבדו את הוריהם יהיו אוהבי אדם ויאמינו בעצמם ללא חת. בהצלחה.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: