יום שני, 30 במרץ 2020, ה' ניסן ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

תרבות ופנאי ביבנה

תרבות ופנאי ביבנה,תרבות ביבנה,היכל התרבות יבנה,חוגים ביבנה,פנאי ביבנה,הופעות ביבנה,הצגות ביבנה,הצגות לילדים ביבנה,אירועים ביבנה,נוער ביבנה,נערים ביבנה,צעירים ביבנה,מסיבות ביבנה,בתי ספר ביבנה

"כסף הוא לא המניע המרכזי לאושר"

למנטור אליאב נגר יש מסר חשוב עבורכם: "אנשים בסוף יבינו שלא חובה לעבור קשיים לבד"

פורסם בתאריך:


אליאב נגר בן ה-43, נשוי לענבל ואב לאון בן 4.5.  לאחר כעשור בו ניהל ומינכ''ל בארגונים גדולים, בארץ ובחו"ל, כולל עסקים פרטיים, בהם הטמיע טכניקות מכירה לקול-סנטרים ברחבי העולם, עיקר פועלו היה בהעצמת מאות עובדים, מנטורינג ובניית תרבות ארגונית מתוך העצמה ורצון לטוב ביותר.

לאחר שמצא את עצמו בצמתים בקריירה והמציא את עצמו בכל פעם מחדש, תוך כדי הגשמת יעוד ופוטנציאל מלאים, פתח את שעריו וכיום הוא נותן את שירותיו כמורה דרך למנהיגות, מאמן ויועץ להצלחה בקריירה ובחיים.  במהלך עשור זה, עשה צעדיו לצד מנהלות HR ועבד איתן באופן שוטף למען תרבות ארגונית טובה יותר בכל ארגון בו היה, מתוך הבנה שארגון שמח הוא ארגון פרודוקטיבי.

כיום, לאחר לימודיו כיועץ קריירה עם אחת הטובות בארץ בתחום יעוץ הקריירה, ענת רזיאל, מנטורית ומורת דרך, ובעזרת הניסיון והכלים הנוספים שרכש, החליט שהגיע הזמן לקיים את ייעודו הטבעי ויעזור לאחרים: " אני מאמין שלכל אדם מגיע להגשים את ייעודו, לעבוד במקום בו הוא צומח ולהגשים את עצמו מתוך שמחה ואהבה למה שהוא עושה. כמאמן ויועץ קריירה אני מרגיש אחריות עצומה מול האדם המגיע אליי ומאמין בכל מאודי שכל אדם שמגיע אליי, מוכן וצריך לעשות דרך לעתיד טוב יותר."

כיצד?

"בעידן הנוכחי, אנחנו כבר יודעים שכסף הוא לא המניע המרכזי לאושר, בטח ובטח אינו המדד המרכזי להגשמה בעבודה. כאלו שמרגישים שאינם ממצים עצמם בחיים ולא רק בקריירה, מרגישים ״תקועים״ נמצאים במקום שלא מרגיש להם נכון, רוצים לעלות שלב ולהתקדם, מרגישים שלא מעריכים אותם כראוי, נמצאים בצומת דרכים ולא יודעים במה לבחור, מרגישים צורך להמציא את עצמם מחדש, יוצאים לדרך עצמאית, או בעלי כל צורך פיזי/נפשי/מהותי הקשור לחייהם או למקום עבודתם העכשווי או העתידי".

אז מה אתה עושה?

"כשאני נפגש עם נועצת או נועץ, קודם כל נלחץ ידיים ונשתה משהו. נבין את המצב האמיתי הקיים, את הצורך, נבין מהן האמונות המגבילות, נתאם ציפיות, נבין מה הנועץ רוצה שיקרה ואז נתחיל לעבוד. לבקש זה שלב הכרחי מלקבל, אך צריך גם לפעול. אני מגיע מתוך תחושת שליחות, עם הרבה ידע ואני בא בטוב".

מקבל תמיכה רחבה?

"משפחתי המדהימה נותנת לי תמיכה אינסופית ותמכה בי לכל אשר פניתי, כולל רילוקיישן, גרנו שנה בקפריסין עקב פתיחת עסק. אני בתחילת דרכי העצמאית כמאמן ויועץ קריירה. הייתי רוצה שיותר אנשים יבינו שלא חובה לעבור קשיים לבד. לא חובה לעבוד מ-8:00 עד 17:00 בעבודה שאתה לא אוהב. לא חובה להישאר בבית אובד עצות לאחר פיטורין מבלי לדעת לאן לפנות. יש תמיד פתרון. לפעמים הוא חבוי בנו ואנחנו לא רואים אותו. לכן אני כאן."

מה החלום?

"בעוד חמש שנים מהיום, הייתי שמח להיות יציב בעבודתי כעצמאי עם קליניקה משלי, עם יותר הכרה, ולעזור לכמה שיותר אנשים להיות מאושרים במקום עבודתם. הייתי רוצה גם לעזור לאנשי עסקים שמתחילים עסק ומתקשים בפן ההכנסתי ורוצים מיקסום הכנסות לעסק.  אני מאחל לעצמי ולכולנו שלווה פנימית ורוגע. לדעת שקמים בבוקר אל משהו טוב, עם חיוך על הפרצוף".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: