יום חמישי, 20 בפברואר 2020, כ"ה שבט ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

צרכנות ביבנה

צרכנות ביבנה , כלכלת המשפחה ביבנה , צרכנות נבונה ביבנה , כסף ביבנה , אנשי עסקים ביבנה, עסקים ביבנה, עסקים נבחרים ביבנה

כשאתם הולכים לדרככם, שימו לב לנעליים שלכם...

כשירדן הולכת ברחוב סביר להניח שהיא לא שקועה בנייד או מסתכלת על הפרצופים של העוברים והשבים אלא דווקא בוחנת את הנעליים שלהם וחושבת איך היתה משדרגת אותן. וזה בעצם מה שירדן מציעה- היא לוקחת זוג נעליים ישן, כזה שכבר נהרס או התלכלך או שהעקב נסדק או שסתם כבר לא בא עליהן- ומשדרגת אותן לזוג נעליים חדש ומיוחד במינו, כזה שיש רק לכם ואין באף חנות.

פורסם בתאריך:


בשביל רוב האנשים מדובר בזיכרון משעשע משיר הפתיחה של סדרת הילדים המאויירת 'נעלולי פלא'. בשביל ירדן אברהם, מעצבת נעליים יבנאית ובעלת המותג Myshoe   זה מה שהיא עושה בחיים.

כשירדן הולכת ברחוב סביר להניח שהיא לא שקועה בנייד או מסתכלת על הפרצופים של העוברים והשבים אלא דווקא בוחנת את הנעליים שלהם וחושבת איך היתה משדרגת אותן. וזה בעצם מה שירדן מציעה- היא לוקחת זוג נעליים ישן, כזה שכבר נהרס או התלכלך או שהעקב נסדק או שסתם כבר לא בא עליהן- ומשדרגת אותן לזוג נעליים חדש ומיוחד במינו, כזה שיש רק לכם ואין באף חנות.

"הכל התחיל מזוג נעליים שלי שמצאתי בארון ורציתי לזרוק. הן היו משעממות וכבר לא התחשק לי עליהן." היא מספרת "אז חשבתי לעצמי שאולי אצייר עליהן קצת ואשדרג אותן, אם במילא הן הולכות לפח- מקסימום הן תיזרקנה לפח עם קצת צבע עליהן...."

ירדן שלמדה במגמת אומנות בתיכון ולאחר הצבא עשתה מכינה לעיצוב אופנה ועיצוב גראפי בבית הספר למקצועות העיצוב 6B , התיישבה לאייר על הנעליים שלה בצבעי בדים מיוחדים ובטכניקה שהיא מאיירת בה שמושפעת מאוד מטכניקת הפוינטליזם. התוצאה היתה זוג נעליים מדליק במיוחד, שהיא נעלה ולא הפסיקו לעצור אותה ולשאול אותה מאיפה הנעליים המגניבות שלה. כשגילתה לאנשים שהן מעשה ידיה- הם התחילו להביא לה את הזוגות שהתכוונו לזרוק, ומשם נולד המותג.

"תמיד אהבתי אמנות וידעתי שאעסוק במשהו שקשור לעיצוב" אומרת ירדן "אבל במקום זה מצאתי את עצמי מסיימת תואר בפרסום ותקשורת שיווקית עם התמחות בדיגיטל בקריה האקדמית אונו ובמקביל מתקדמת בתפקידי פרסום ושיווק שונים. בזמן שלמדה ועבדה פחות התעסקה באמנות והיצירה היתה חסרה לה "אני מאוד אוהבת יצירתיות ואמנות. ברגע שסיימתי ללמוד והתחלתי לעצב את הנעליים התעורר בי חזרה חלק שהיה רדום ומאז אני לא מפסיקה לעצב וליצור"

ואכן כל נעל היא יצירת אמנות ולא "סתם" נעליים. ירדן לוקחת את הנעליים וקודם כל מסדרת אותן- מנקה מבפנים ומבחוץ ומחליפה חלקים שצריך אם צריך. לאחר מכן היא יושבת על העיצוב- בהתאם לנעל ולאופי של מי שנועל אותה. "אין לי רעיונות מראש ולכן אין לי גם מלאי של חומרים" היא אומרת "הרעיונות באים ברגע שאני מקבלת את הנעל. ברגע שאני מתחילה לנקות אותה אני כבר יודעת מה אני אעשה. כשזו נעל שלי אני מרשה לעצמי להשתגע לגמרי, כשזו נעל של מישהי אחרת אני מתאימה את עצמי לאופי שלה וגם מתייעצת איתה תוך כדי".

היתרון המובהק בנעליים של ירדן היא שהן בטוח נוחות ומתאימות- הרי מדובר בזוג שאתם מביאים ולכן אין מצב שהן תהיינה גדולות מדי או קטנות מדי. לאחר העיצוב של ירדן והשדרוג מתקבלות נעליים חדשות שמושכות תשומת לב ושאין מצב שמישהי אחרת תנעל גם מה שהופך אותן לסופר מיוחדות וייחודיות.

ירדן משתמשת בטכניקות איור מיוחדות שלה ובחומרים אמידים ואיכותיים כולל תחרות בדים תפירה ודבקים המתאימים לנעליים, לכן מובטח שכל עוד תשמרו על הנעל (בלי ללכת בגשם, להשאיר שעות בשמש או סתם לזרוק בארון...) היא תישמר היטב. פשוט תתייחסו אליה כיצירת אמנות שהיא!

בנוסף לשדרוג נעליים קיימות ועצוב שלהן מחדש ירדן מעבירה סדנאות לנערות ונשים שמעוניינות לעצב נעליים משלהן ולשדרג במספר מפגשים זוג נעליים ישן, כך שרגע לפני שאתן זורקות את הנעליים ורצות לקנות חדשות- תביאו אותן לירדן!

 

 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: