יום ראשון, 16 ביוני 2019, י"ג סיון ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

"לא הייתי קונה מאזן כזה"

מאמן אליצור יבנה מדבר: "אני מאמין שנדע לסיים את הסיבוב הראשון עם ניצחון"

פורסם בתאריך:


אליצור יבנה תארח בשבת את אליצור אשקלון למשחק במסגרת המחזור ה-13 של הליגה הלאומית. חניכיו של שי סגלוביץ זכו לעשרה ימי מנוחה בעקבות הדחייה מול כפר סבא וזה זמן טוב לשיחה עם המאמן על מצבה של יבנה: "אנחנו אחרי 11 מחזורים ואני חושב שאופיינו בהרבה עליות וירידות אחרי הפתיחה הלא טובה שלנו. בעצם היו לנו 2 הכנות לעונה הזו: בעקבות המחלה שהופמן עבר ואפיק הצטרף במהלך הסיבוב הראשון ככה שלמעשה עשינו הכנה שנייה תוך כדי העונה. דברים מתחילים להתייצב ואני מאמין שנדע לסיים את הסיבוב הראשון עם ניצחון ונצא לסיבוב השני קצת אחרת".

היית קונה מאזן כזה בקיץ?

"לא הייתי קונה כי אני חושב שהסגל שנבנה בקיץ יכול להשיג יותר. אני תמיד שואף ליותר בכל דבר בחיים ולא מסתפק במה שיש. זה לא עניין של הפתעות ואכזבות, אני חושב שהשנה יש ליגה מאוד קשה, מאוד שיוויונית, וקבוצה שתשמור על מומנטום לאורך תקופה יכולה לשנות ייעוד תוך כדי עונה. אני מאמין שאנחנו נדע לעשות את זה ולעמוד במטרות".

מה היה המשחק הכי טוב והכי חלש?

"אני חושב שהמשחק הכי טוב שלנו היה נגד רחובות בחוץ. משחק שהיינו לכל אורך ה 40 דק בשיטת המשחק שרצינו להציג בשני צידי המגרש. המשחק נגד גליל הוא לדעתי היה הלא טוב שלנו. בעיקר בגלל הגישה שהגענו אליו והדרך שהמשחק יתפתח".

למה בבית פחות הולך לכם?

"אני לא רואה הבדל בין בית לחוץ. מספרית זה נכון, אבל רוצה להאמין שאין קשר לבית וחוץ. זו שנה ראשונה שלי בתור מאמן ראשי בבוגרים, ואני נהנה מכל רגע, בעיקר מהאנשים הסובבים את המועדון, שעושים הכל על מנת שהקבוצה תצליח. הארגון אליצור יבנה, שידרג את עצמו מאוד, ושכיף לבוא לעבודה זו נקודת מוצא טובה להצלחה שאני מאמין שתיהיה בסוף העונה".

מה היה חסר לכם כדי להיות במקום טוב יותר?

" אני חושב שאם היינו מתחילים את העונה עם הסגל הנוכחי היינו במקום אחר, אבל אני האחרון שיסתכל אחורה ויגיד אם ואם ואם. צריך לחשוב קדימה ולהביא עוד ועוד ניצחונות על מנת לעמוד במטרות שהצבנו לעצמנו".

הפגרה הכפויה הזאת טובה לכם?

" הדחייה של כפר סבא היא משהו שהיה באוויר הרבה זמן בגלל יציאת שחקנים שלהם לנבחרת הצעירה. המשחק הבא נגד אשקלון בבית יגיד אם זה עשה טוב או לא. אני תמיד מעדיף לשחק באופן רציף ובלי הפסקות באמצע ונצטרך להשאיר את הקבוצה בקצב משחק על מנת להגיע מוכנים".

איפה יבנה תסיים את העונה?

" המטרה שלנו בתחילת העונה הייתה פלייאוף וכך נשארה. הקבוצה צריכה להיות שם, אבל דיבורים לא יגרמו לזה לקרות. זה יקרה בעבודה קשה, בלחימה, בקשיחות וביחד. אכזבה מבחינתי זה לא להגיע לפלייאוף העליון".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: