יום שבת, 25 במאי 2019, כ' אייר ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

ליגת "עמידר" ביבנה – ממשיכים לשחק ולהתעצם חברתית

ממשיכים בפעילות חברתית מוצלחת לרווחתם של ילדי יבנה. פרויקט "ליגת עמידר" הינו פרי שיתוף פעולה מוצלח של עיריית יבנה וחברת "עמידר" להקניית ערכים חברתיים של ילדי יבנה, שבמרכזו עומד כדורגל.

פורסם בתאריך:


עיריית יבנה בשיתוף חברת "עמידר" חנכו לפני כשנתיים פרויקט חברתי בתחום פעילות ספורט ופעילויות חברתיות מעצימות לרווחתם של ילדי יבנה שחלקם מתגוררים בדירות "עמידר" בעיר יבנה.  זו השנייה השנייה לפרויקט אשר יצא לדרך לפני כשנתיים בטקס חגיגי שמועדון בית סולומון במעמד ראש העיר צבי גוב-ארי אשר נתן ברכתו לפעילות החינוכית והספורטיבית. התכנית ממשיכה גם בשנה הזו בעידודו ובתמיכתו של ראש העיר ולבקשתם והתעניינותם של הילדים הלוקחים חלק בפעילות. במפגש עם הילדים ברך ראש העיר את השותפים והעביר מסר חשוב לילדים ולהורים: "הפרויקט הזה הוא הרבה מעבר למשחק כדורגל וכל אחת ואחד מכם יכול להצליח. זכרו כי ההשקעה בלימודים והכנת שיעורי הבית הם תנאי להצלחה במגרש הכדורגל. אשמח לראותכם מצליחים בלימודים ובמגרש".

במסגרת הפרויקט, הילדים נפגשים פעמים בשבוע, בימי שני ורביעי, במרכז קהילתי בית סולומון לפעילות חברתית מעצימה ולאימון קט-רגל מקצועי בהדרכתו של אושרי צגאי וליווי צמוד של גדי נגטו, שמרכז את הנושא מטעם מוקד קליטה העירוני. 

את הפרויקט מוביל מוקד הקליטה העירוני בניהולו של אנגדאו יעקב ובשיתוף פעולה של גורמים עירונים: מחלקת ספורט בניהולו של שאול דוד, מרכז קהילתי "בית סולומון", בניהולה של פנינה בן-שטרית וליגת איפ"ל יבנה בראשה עומד דניאל טדנקה.

לאחרונה קיבלו החניכים ציוד ספורטיבי מלא במימון חברת "עמידר" ובעידודו של מ"מ וסגן ראש העיר ד"ר אהוד ויצמן, המחזיק בתיק השיכון והקליטה אשר הוביל את כל המהלך מראשיתו מול חברת "עמידר" והביא להצלחה מרשימה. במסגרת הפעילות, הקבוצה תשתתף בטורנירים המתקיימים ברמה ארצית בהשתתפות כ-30 קבוצות חברת "עמידר". שוקי פרץ, מנהל קשרי קהילה מטעם חברת "עמידר" ברך על המשך הפעילות והבטיח לסייע בכל מה שדרוש על מנת שהפעילויות יהיו חווייתיות ומקצועיות ככל האפשר.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: