יום שני, 13 באוגוסט 2020, כ"א תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

נדל"ן ביבנה

נדל"ן בנייה פרויקטים ביבנה,דירות להשכרה ביבנה, דירות למכירה ביבנה, עסקאות נדל"ן ביבנה

למה כדאי לעבור דירה במהלך חופשת הקיץ

פורסם בתאריך:


בעונת הקיץ עדיף ליהנות מחוף הים עם משקה קר ביד, מאשר להתעסק באריזות. אבל זו גם העונה החמה מבחינת מעברי דירות. מעבר דירה, במיוחד ביום חם, עלול להיות חוויה מתישה, לא משנה באיזו דרך תתמודדו אם המצב. אז בין אם אתם עוברים לגור במורד הרחוב או עוברים לעיר אחרת לגמרי, הנה כמה סיבות שבגינן כדאי לכם לתכנן את מעבר הדירה במהלך חופשת הקיץ.

מזג האוויר באביב ובקיץ

אנשים עוברים דירה לאורך כל השנה, מסיבות שונות, אך רוב המעברים נוטים להתבצע במהלך חודשי האביב והקיץ, בין מאי לספטמבר. אחת הסיבות לכך נעוצה במזג האוויר הנחמד יותר בחודשים אלה. אתם לא צריכים לדאוג שמא התאריך שקבעתם להעברת החפצים לדירה החדשה או למתקן אחסון דירות, ייפול בדיוק על יום שבו ירד מבול.

אבל יש גם סיבות אחרות מדוע חודשים אלה הם הפופולריים ביותר למעבר דירה.

להסתדר בדירה החדשה לפני תחילת הלימודים

משפחות רבות שעוברות דירה במהלך הקיץ, עושות זאת כי יש להם ילדים שעדיין לומדים בגנים ובבתי הספר.

הצורך ללכת לבית ספר חדש מקשה תמיד על הילדים, אבל זה יכול להיות קשה במיוחד כאשר המהלך מתבצע ממש באמצע שנת הלימודים, כשהכיתה כבר התגבשה. במצב זה, גם ההורים וגם הילדים צריכים להתחיל להסתגל ללוח זמנים אחר של בית הספר החדש, לפגוש מורים חדשים ולוודא שהילד יצליח ליצור קשר עם שאר החברים בכיתה.

מעבר במהלך הקיץ מונע את ההתמודדות עם האתגרים הללו. בחודשי הקיץ הילדים בחופשה מבתי הספר והגנים, ולכן הם לא צריכים לדאוג מפני מעבר מאווירה כיתתית אחת לאחרת באמצע השנה. הם יכולים להתחיל את בית הספר באותו מועד כמו שאר חברי הכיתה מבלי שיצטרכו להתיישר באמצע השנה עם משימות לימודיות הנדרשות בכיתה החדשה.

מעבר דירה לאחר סיום שנת הלימודים

המעבר במהלך הקיץ הגיוני מאוד למשפחות עם ילדים, אבל גם לאנשים ללא ילדים במוסדות החינוך, עדיף לזוז במהלך האביב והקיץ.

רבים מאנשים צעירים אלה בדיוק סיימו את לימודיהם באקדמיה, והם מתכוננים לעזוב את דירות הסטודנטים שלהם שהיו כל כך נוחות כשלמדו באוניברסיטה או במכללה. זה אומר לא רק שסטודנטים רבים מתחילים לחפש דיור במקום חדש, אלא גם שהמון דירות שהם עזבו, מתפנות כעת ומוכנות להשכרה לסטודנטים החדשים. דירות אלה אמורות להיות זולות יותר והן אידיאליות לזוגות צעירים או לבנים ובנות שיצאו בפעם הראשונה מבית ההורים כדי לחיות באופן עצמאי בדירה משלהם.

למה לא צריך להתעלם מחודשי החורף האטיים יותר?

אמנם, האביב והקיץ עשויים להיות העונות הפופולריות ביותר למעבר לבית חדש, אבל מי שמנסה לחסוך כסף לרכישת דירה חדשה, לא אמור להתעלם מחודשי החורף.

לא הרבה אנשים רוצים לעבור דירה במהלך החורף, או לשלוח את החפצים והרהיטים שלהם לאחסון באתר לאחסון תכולת דירות בגשם (אנשים שמפנים את הדירה שלהם לקראת רילוקיישן בחו״ל).

ולכן, כל המקומות הזמינים להשכרה ולמכירה בתקופה זו יהיו מן הסתם זולים יותר. גם אם אתם להוטים מאוד להתחיל לחפש את הדירה החדשה שלכם, זה די חכם לבדוק את מגמות הנדל״ן הנוכחיות ולהתחיל לבדוק אפשרויות דיור כאשר הגשם והרוח מבריחים את כולם פנימה מהרחוב.

לסיכום, מעבר לבית חדש עשוי מן הסתם להיות מלחיץ, אבל כולנו עושים זאת. באופן טבעי אנשים נוטים לעשות כמיטב יכולתם כדי להפוך את תהליך המעבר לקל ונוח במידת האפשר. לפעמים הם נפטרים מחפצים שונים כדי להקל על העברת החפצים, בין אם על ידי מכירתם, העברתם כתרומה או השלכתם לפח. זו פשוט הזדמנות נהדרת להיפטר מדברים שאתם לא רוצים לקחת אתכם לדירה החדשה.

ואם קשה לכם להיפטר מהחפצים לבד, שכירת אנשי מקצוע תקל עליכם את המלאכה. היום אתם יכולים להזמין לא רק חברת הובלה שתעביר לכם את החפצים לדירה החדשה, אלא גם אנשים מקצועיים שיארזו לכם את כל הכלים, החפצים, הבגדים וכדומה, וכשתגיעו לדירה החדשה הם גם יפרקו הכול ויניחו הכול במקום. יש יותר טוב מזה?

נכון שהמוני אנשים שעוברים השנה דירה לא יכולים כולם לעבור בחודשי הקיץ, אבל בכול זאת יש חודשים בשנה שהם יותר פופולריים ונחשקים למעבר דירה, מחודשים אחרים.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: