יום רביעי, 24 באפריל 2019, י"ט ניסן ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

"מאוכזב מהדרך"

מכבי יבנה הפסידה 2-0 בשעריים ואיבדה את הפסגה

פורסם בתאריך:


בעקבות ההפסד בסוף השבוע ירדה יבנה למקום השני בטבלה. יבנה הגיעה למשחק אחרי הניצחון על ביתר כפר סבא שהעלה אותה למקום הראשון אבל ללא נתי ארזואן, דניאל בלומנפלד ואביחי ממן. בדקה השביעית יבנה יצאה קדימה, איציק אבושדיד לקח כדור טוב מקצה הרחבה אך השער נפסל בטענת נבדל. בדקה ה-16 מדהלה שחרר בעיטה מ22 מטרים שחלפה ליד העמוד. בדקה ה-25 תום מדהלה שוב היה במרכז העניינים, כאשר התנהל עם הכדור משמאל, חדר לרחבה באין מפריע, הוציא רוחב ורז מזרחי כבש מקרוב את שער היתרון של שעריים, 1-0. בדקה ה-34 כדור ארוך נשלח למדהלה שניסה להשתלט, שחף הלמן הרים את רגלו, מדהלה נפגע מעט ברחבה והשופט פסק על פנדל, גבולי יש לציין. הלמן גם ספג צהוב אבל את מדהלה זה לא עניין והחלוץ הרשית את השני של שעריים. מיד לאחר השער מדהלה ניגש לקהל היבנאי וסימן לו להרגע, דבר אשר עורר את העצבים של הקהל האורח. 2-0 לשעריים במחצית.

בדקה ה-54 אבושדיד מיבנה פינה את מקומי ונכנס דור מוסקוביץ לחוד. בדקה ה-64 כדור חופשי של שעריים עלה לרחבה של יבנה, ויצא החוצה. הלמן לא אהב את ההחלטה של השופט והורחק בצהוב שני. בדקה ה-80 מוסקוביץ בחן את שוער שעריים אבל זה היה במקום וקלט ללא בעיות. בדקה ה-82 בר ירוחם מיבנה קיבל כדור עשרים מטרים מהשער אבל במקום למסור למוסקוביץ הפנוי, הוא התמהמה יותר מדי ואיבד ברשלנות. בדקה ה-88 רז אמיר חדר לרחבה של שעריים ובעט טוב אבל רוזנקוביץ קלט. 2-0 בסיום לכחולים מרחובות. בסיום תום מדהלה ניגש לקהל של יבנה להתנצל על התנהגותו לאחר שערו במחצית הראשונה.
המאמן המפסיד, אורי קרגולה, אמר לאחר המשחק: "אני חושב שהשחקנים יודעים לבד איפה כשלנו ונעבוד קשה יותר באימונים ובמשחקים הבאים. אני מאוכזב מאוד מהדרך ומאיך שנראנו. אף שחקן לא אוהב להפסיד".

ביום שישי, 9/11, תארח מכבי יבנה את עירוני קרית גת שהפסידה בשני משחקיה האחרונים.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: