יום חמישי, 13 בספטמבר 2020, כ"ג אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

מאמן בית''ר יבנה, שי חג'ג', לא ימשיך במועדון

אחרי שנתיים מוצלחות הוחלט בהנהלת בית''ר יבנה לצאת לדרך חדשה: שלושה מאמנים חדשים על הפרק

פורסם בתאריך:


עונת המשחקים החולפת של בית''ר יבנה הסתיימה מוקדם מהצפוי עקב הקורונה אבל ראשי המועדון כבר חושבים על העונה הבאה ובשבוע הבא אמורים אימוני הקבוצה לצאת לדרך כאשר בשלב זה הסגל מונה 22 שחקנים. עדין לא ברור איך יראו האימונים לאור ההגבלות החדשות אבל במועדון מקווים שהעונה הבאה תיפתח בזמן. מה שבטוח הוא שהמאמן שי חג'ג' שהוביל את יבנה בחזרה לליגה ב' לא ימשיך בקבוצה. עכשיו הוא מסכם: "בימים אלו יש לי המון מתאמנים אישיים, אני עובד איתם על טכניקה קאורדינציה ונושאים מנטלים, בנוסף באמצע החודש אני ואחי עושים יחידות אימון שלוש פעמים בשבוע לכל השנתונים. בנוסף, אני מורה ממלא מקום בבית ספר, יש לי אקדמיה של תלמידים. אני עובד איתם בשיעורים מקוונים והעברתי אימונים בזום''.

מה לגבי שחקני בית''ר יבנה?

"עם חלק מהשחקנים אני בקשר, מי שפנה וביקש קיבל תוכנית אימונים, תפריט תזונה וגם שיחות לב אל לב, היו בקבוצה שחקנים שעשו והקריבו בשבילי מעל ומעבר וזה לא מובן מאליו''.

הקורונה הצילה אתכם מירידה?

"אין ספק שהעונה עברנו עליות וירידות , שחרור של שחקנים בגלל חוסר בתקציב ,אי אפשר לדעת מה היה קורה. תמיד יש הפתעות לטוב ולפחות טוב, הכל מלמעלה. אני מאחל להם המון בהצלחה, אני יודע שאני ועוזר המאמן שלי יאיר אבוחצירא נתנו למועדון את הלב והנשמה ועמדנו באתגרים העונה שצוות אחר היה קם והולך''.

איזה בסיס אתה משאיר למועדון הזה?

"אני משאיר בסיס מצויי וחזק מנטלית לשנים הבאות, שחקנים מחויבים עם לב ענק, אבל הכל יהיה תלוי בתקציב שיעמוד לרשות הקבוצה''.

איפה נראה אותך?

"יש מספר אופציות על הפרק, אני גם ממתין להתפתחויות בליגה הלאומית, כל שחקן רוצה להתקדם, זה לא מובן מאליו ששחקנים משחקים קודם למען המאמן ועל זה אני מודה לאותם שחקנים ואעשה כל מאמץ לקדם אותם איתי. אני רוצה להודות לבעלים דנה ואשר שיטרית ,למנהל הקבוצה אשר שיטרית על האמונה בדרך שלי, בערכים שלי על מנת לעלות את הקבוצה ליגה ואני שמח שהצלחתי יחד עם עוזר המאמן שלי יאיר אבוחיצרא במטרה שהצבנו לעצמנו. אני מאחל לבית"ר יבנה המון הצלחה העונה''.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: