יום שבת, 06 ביוני 2020, י"ד סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

מהפך אל הפחת

אחרי הזעזוע שעברה, מכבי יבנה חטפה שני שערים בתוספת הזמן והפסידה 3-2 לנורדיה י-ם

פורסם בתאריך:


אם לא די בשבוע הקשה שעבר על מכבי יבנה, הגיעה המשחק בסוף השבוע שסגר עבורה את תשע''ט באופן כואב במיוחד, עם הפסד 3-2 לבית''ר נורדיה י-ם. הצהובים, שרק לפני מספר ימים נפרדו מעידן בראון, הגיעו למשחק עם עוזר המאמן, יוגב בן סימון, שלמעשה לא העביר הוראות מכר הדשא מאחר ואינו מחזיק בתעודה המתאימה ונרשם כאיש צוות. מדובר בעוד פארסה מוזרה ומי שתפס את מקומו כמאמן הוא אורי פסו, בלם הקבוצה.

בכל הקשור לכדורגל: בדקה העשירית יוסי אסייג המקומי קיבל כדור טוב ברחבה, מסר לרול שבסיבוב בעט החוצה. בדקה ה-20 רן רול ניצל טעות בהגנה של יבנה, פרץ באגף יפה, הגביה לרחבה, זה פגע בבלם אורח ואסייג דחק מקרוב את שער היתרון של נורדיה, 1-0.  בדקה ה-24 יבנה יצאה להתקפה עם מור שקד, הכדור שלו הגיע לזוזוט ששיגר בעיטה מ18 מטרים לרשת הגבוהה וקבע שוויון 1-1. בדקה ה-31 אביחי ממן מיבנה התקדם עם הכדור לרחבה, ובעט מ16 מטרים ליד הקורה של שמש. דקה להפסקה שרון גורמזנו ממכבי יבנה ראה כרטיס אדום ישיר אחרי שביצע עבירה ללא כדור. שוויון במחצית המשחק בטדי.

בדקה ה-52 חן ראובן מנורדיה נכנס לרחבה ושיגר כדור טוב שעבר ליד העמוד של ניזרי. בדקה ה-57 טל איילה פרץ באגף, מסא יפה לבו בסט שעבר את יוסף ושלח כדור חד לפינה של שמש, 2-1 למכבי יבנה. מכאן יבנה ירדה לאחור ונורדיה ניסתה להשיג מהפך. בדקה ה-62 חן ראובן שיגר בעיטה חזקה מעשרים מטרים אבל הבעיטה שלו חלפה ליד הקורה של ניזרי. בדקה ה-77 עוד מצב לראובן שמצא את ניזרי במקום. בדקה ה-88 אסייג בעט לידיים של ניזרי. בדקה ה-92 נבו מזרחי מצא את הרשת של יבנה וקבע שוויון דרמטי 2-2. יבנה חשבה שהמשחק נגמר אבל נורדיה המשיכה להאמין. אלסברי המקומי ניל חוסר ריכוז של שוער יבנה ושיחרר בעיטה חזקה לרשת, 3-2 למקומיים במהפך עצום וכואב מבחינתה של יבנה.

צילום - גלעד אימס

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: