יום ראשון, 05 באוגוסט 2020, י"ג תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

"מהשחקנים הטובים ביותר בליגה"

מכבי יבנה ממשיכה להתחזק וצירפה את הקשר ההתקפי, טל איילה

פורסם בתאריך:


מכבי יבנה תערוך ביום שישי (16/8) משחק הכנה נוסף, הפעם מול מכבי הרצליה בבית בשעה 9:00 בבוקר. חניכיו של עידן בראון יגיעו למשחק אחרי שערכו עוד שבוע אימונים אינטנסיבי שהחל בניצחון במשחק אימון על מכבי שעריים (1-0, שער עצמי). בכל הקשור לחיזוק, הקבוצה החתימה את טל איילה לעונה הבאה. אין ספק שמדובר בחיזוק באופן משמעותי עם החתמתו של הקשר, טל איילה אשר שיחק בליגת העל ובליגה הלאומית בשנים האחרונות. לכל אורך השבועיים האחרונים איילה התאמן עם הקבוצה ואף נטל חלק במשחק האימון מול שעריים, אך הוא ביקש לחתום במועדון לאחר ט' באב וזה מה שקרה. איילה יחזק את קבוצתו של עידן בראון וצפוי להיות גורם חשוב במאמצים של יבנה בצמרת. עידן בראון, מאמנה של מכבי יבנה אמר לאחר ההחתמה:" טל יעזור לנו להיות קבוצה חזקה ומחויבת שתייצג בגאווה את העיר, השחקן הזה הוא מהשחקנים הטובים ביותר שיש היום בליגה א'".

מי שלא ישחק בקבוצה בעונה הבאה הוא שחקן הבית, משה אובחצירא שעזב את הקבוצה. במשחק האימון האחרון שנערך ביום שישי החולף, חלק מאוהדי הקבוצה מחו נגד ההנהלה על ההחלטה, רק שלצערם  אף נציג של ההנהלה לא היה במגרש בכלל. "בושה מה שעשו למשה, תראו לנו שאין לו מקום על הדשא הזה. זורקים מפה את שחקני הבית שלנו ומביאים חבורה של שכירי חרב. הלוואי שיהיה לנו משחק עלייה, משה אבוחצירא יגיע עם היריבה ויכבוש את השער שיהרוס את החלום – זה מה שמגיע להנהלה הזאת".

השחקן עצמו נפרד מהקהל ואמר: " רציתי להגיד לכם שאני אוהב אתכם ומעריך אתכם. אני רוצה להגיד לכם תודה רבה על כל התמיכה והאהבה שלכם אליי במשך כל כך הרבה שנים. אחרי 14 שנה במכבי יבנה זה הזמן לומר שלום. אני עוזב מסיבות כאלו ואחרות אבל אני מאחל רק טוב למכבי יבנה. המועדון יהיה בלב שלי תמיד וכמובן אתם, האוהדים, אז שיהיה בהצלחה וניפגש על המגרש".

בשבוע הבא תמריא יבנה למחנה אימונים בחו''ל במטרה להתגבש לקראת פתיחת הליגה וב27/8 תערוך משחק הכנה אחרון מול ירמיהו חולון.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: