יום ראשון, 21 באוגוסט 2019, י"ח תמוז ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

מכבי יבנה התקרבה בסוף השבוע להשגת הכרטיס לפלייאוף העליון

כאשר חלפה בטבלה מעל מכבי יפו שסיימה רק בתיקו. הצהובים של פיני עייש יצאו למשחק חוץ בכפר קאסם מול שמשון המקומית וחזרו עם 3-2 חשוב שהשאיר אותם בתמונת הסיכויים לפלייאוף.

פורסם בתאריך:


לקבוצה מחכים עד לסיום הליגה עוד שני משחקים, מול מכבי הרצליה והכח רמת גן. שתי יריבות ישירות במאבקי הצמרת אבל אם יבנה תמשיך בכושר שלה משני המשחקים האחרונים היא יכולה לחלום על פלייאוף העלייה.

250 צופים הגיעו בסוף השבוע לאיצ' באבו חמיס בכפר קאסם וראו את השופט עופר גרוספלד מוציא את המשחק לדרך.  בדקה השמינית משה אבוחצרא עבר יפה את חטיב, חדר לרחבה ובעט לידיים של השוער. בדקה ה-13 מוחמד בדיר קיבל כדור ברחבה הסתובב ובעט לרשת את הראשון של המקומיים, 1-0 לקאסם. בדקה ה-17 אבוסבית  קיבל כדור באגף הימני, חדר למרכז המגרש ובעט חזק ליד העמוד. בדקה ה-25 מולט גברה איזן את התוצאה ל1-1. בדקה ה-29 בללי הגביה לרחבה , הכדור הגיע למולט שמול השוער בעט לידיים שלו. בדקה ה-36 ארזואן חטף כדור באמצע המגרש, התקדם עימו כמה מטרים ובעט פנימה את השני של יבנה, 2-1. רגע לפני ההפסקה הצליח מולאט להרשית שוב פעם וזה כבר 3-1 ליבנה בהפסקה.

בדקה ה-46 זוזוט מסר רוחב, הכדור הגיע לממן שמול השוער בעט וזה נהדף, זה הגיע להררי שבעט גבוה. דקה אחר כך טסאו הגביה לרחבה, זה הגיע למנצור שבעט מחוץ לרחבה ולוי קלט. בדקה ה-61 סבית הגביה לרחבה, בדיר נפל ובקאסם ביקשו פנדל שלא נשרק. בדקה ה-62 סבית חדר לרחבה אך לא הצליח לסיים את המהלך והכדור הורחק. בדקה ה-70 דאבל פס בין אמיר לארצי הסתיים בבעיטה של האחרון לפינה והשוער הדף לקרן. דקתיים אחר כך קאסם הורידה ל2-3 והמשחק נפתח מחדש. בדקה ה-88  לוי קיבל כדור בעייתי אבל הצליח להתגבר על טהה במהלך טוב והרחיק את הסכנה. בדקה ה-90 קרן של צבג הלכה למסגרת אבל הגנת יבנה הרחיקה ממש מהקו. בדקה ה-93 עזריה חדר לרחבה ובעט כדור מסובב שהלך גבוה. בסיום ניצחון 3-2 למכבי יבנה.

צילומים: גלעד אימס

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: