יום שלישי, 20 באפריל 2021, ח' אייר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 054-2425199

חינוך וקהילה ביבנה

חינוך ביבנה,בתי ספר ביבנה,גנים ביבנה,מחלקת החינוך ביבנה,נוער ביבנה,חינוך מיוחד ביבנה,חופש גדול ביבנה,חוגים ביבנה,קהילה ביבנה והסביבה,נוער ביבנה,נערים ביבנה,צעירים ביבנה,מסיבות ביבנה,בתי ספר ביבנה

מתווה החזרה ללימודים של כיתות ה'-ו' יחלו מיום שלישי הקרוב

ראש העיר צבי גוב-ארי הודיע הערב (א') על מתווה החזרה ללימודים של כיתות ה' - ו' החל מיום שלישי הקרוב. בנוסף החל מהשבוע הבא צפויים גני הילדים לשוב לשישה ימים בשבוע במקום חמישה ימים. 

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת האתר

להלן הודעת ראש העיר: הורים יקרים, מתווה משרד החינוך באשר לחזרה ללימודים של כיתות ה'-ו' קובע לימודים בקפסולות, דבר אשר חייב התארגנות מיוחדת על-מנת לספק את מירב ימי הלמידה האפשריים בבית הספר. 

עניין הלימודים בבית הספר חשוב בהיבט החזרה לשגרה וקיום מערכת המבוססת על מנגנון יציב וקבוע לתלמידים. אין עניין זה מבטל למידה מרחוק אך מאפשר את צמצום הצורך בלמידה מסוג זה והענקת שעות נוספות ללמידה פרונטאלית עם מורים קבועים בכיתות. 

על רקע זה, ובהתחשב בהנחיות משרדי החינוך והבריאות, להלן תכנית הלימודים שתופעל החל מיום שלישי, 24.11.20:

כיתות א'-ב' – חזרה ללמידה בכיתות מלאות (ללא קפסולות), 5 ימים בשבוע.

כיתות ג'-ד' – ללא שינוי, בקבוצות קבועות (קפסולה) של עד 20 תלמידים בקבוצה, 5 ימים בשבוע.

כיתות ה'-ו'– למידה בקבוצות קבועות (קפסולה) של עד 20 תלמידים בקבוצה -  4 ימים בשבוע בבית הספר. בבתי ספר בהם קיימת מגבלת כיתות הלימודים של היום הרביעי יחלו בשעה 13.00. הודעה מפורטת על מערכת השעות הכיתתית תמסר להורים ע"י הנהלת בית הספר. עיריית יבנה תישא בהוצאות הנדרשות של תומכי הוראה וזאת בגין העובדה שמשרד החינוך אינו מממן שעות אלה. 

צהרונים:
ילדי הצהרון ישהו בכיתת האם בה שהו בשעות הלימודים, ללא מעבר בין קבוצות. מתווה משרד הבריאות לא מאפשר כינוס תלמידים מכיתות שונות שיאפשרו להגיע למספר ילדים מינימלי ולפתיחת צהרון (כך לדוגמא, בכיתות מסוימות ישנם 2-3 תלמידים בצהרון). ההורים יעודכנו ע"י הרשת  למרכזים קהילתיים בדבר אופן הפעלת הצהרון.

 חינוך מיוחד:
התלמידים ימשיכו ללמוד כבשגרה, שישה ימים בשבוע. בכיתות התקשורתיות ימשיכו ללמוד עד 16:30. 

 גני ילדים:
הנחתי להחזרת הלימודים לשישה ימים בשבוע, החל מיום ראשון 29.11.20, תוך הקפדה על מספר החלפות של סייעות/מחליפות (עד 3 קבוצות בלבד). 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: