יום רביעי, 22 במאי 2019, י"ז אייר ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

הפיק ניסים

אליצור יבנה ניצחה גברה הערב 88-81 על אחת המועמדות לעלייה, מכבי רחובות

פורסם בתאריך:


חניכיו של שי סגלוביץ רשמו את הפתעה המחזור כאשר גברו בחוץ על מכבי רחובות 88-81. יבנה הגיעה למשחק עם ניצחון בודד בחמישה משחקים וידעה שהיא חייבת להתעורר על מנת להיחלץ מהתחתית בהקדם. למזלה, היריבה נמצאת גם בתקופה גרועה אבל הרבה בזכות ערב גדול של אפיק ניסים חזרה יבנה עם ניצחון חשוב.

המשחק נפתח טוב מבחינת רחובות שעלתה ל2-9 מהיר. יבנה לא נשברה והגיבה בריצת 7-0 מהירה בדרך לשוויון. יריב עמירם היה חד מתחת לסל ועם ארבע נקודות אישיות העלתה את יבנה ליתרון. דודי שמריז מהצד השני קבר שלשה ורחובות ירדה לנוח עם 23-22 אחרי עשר דקות של כדורסל. ברבע השני יבנה פתחה חזק וקלעה שבע נקודות. סטורם וורן המקומי הרגיע את הצהובים אבל למרות זאת, ארבע דקות להפסקה הוליכה יבנה ביתרון של 4 נקודות הפרש. המקומיים לא מצאו את הטבעת אבל בהגנה החלו להיות אגרסיביים יותר, יבנה נתקעה ועד ההפסקה הצליחה רחובות להשוות את התוצאה ל36-36.

המומנטום של רחובות נמשך עם פתיחת המחצית השנייה והיא עלתה ליתרון 48-42 אחרי שתי שלשות רצופות. כאן נכנס לתמונה אפיק ניסים שקלע מהצד השני. יבנה לא הביטה לאחור ויצאה לריצת 9-0 בדרך ליתרון נקודה, דקתיים לסיום הרבע. פסק זמן של חגאי העיר את המקומיים שעלו ליתרון חמש נקודות הפרש אבל אפיק ניסים חדר בצבע, מסר אסיסט יפה לג'אמר ויבנה ירדה לנוח בסיום הרבע השלישי עם יתרון קטן 61-60. הרבע המכריע נפתח עם נקודות של רלפורד. מהצד השני אלעד הופמן הגיב עם שלשה. יבנה נכנסה למומנטום חיובי ועלתה ל77-69, שש דקות לסיום המשחק. חגאי ביקש עוד פסק זמן, יבנה לא נלחצה וגויינר השאיר את הצהובים בפער שמונה מהיריבה. שלוש דקות לסיום זליקוביץ צמצם ואוחנון הוריד למינוס ארבע בלבד. קארים גאמר קבר שלשה חשובה 40 שניות לסיום ויבנה לא שמטה את זה הפעם בדרך לניצחון חוץ יוקרתי ברחובות 88-81

קלעו ליבנה: קרים ג'אמר 20, יריב עמירם 16, דאליס ג'וינר 14, אפיק ניסים 14, אלעד הופמן 9 (6 רב'), גל גילינסקי 9 (6 רב'), אורי קוקיה 2, יובל רחמילביץ 2, יונתן דוד 2.

ביום שלישי בשעה 19.00 תארח יבנה את עירוני נתניה, העולה החדשה.

צילום - לאוניד קרייזר

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: