יום רביעי, 12 בספטמבר 2020, כ"ב אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

חדשות ביבנה

חדשות ביבנה, חדשות,מוניציפאלי, מכבי צבי יבנה, חדשות בכל העיר ביבנה, ניוז ביבנה, סטטוס יבנה, מערכת עיתון סטטוס יבנט,פלילים ביבנה,פשע ביבנה,פשיעה ביבנה,רצח ביבנה,דקירה ביבנה,שוד ביבנה,גניבות ביבנה,פריצה לבית ביבנה

נעצרו שני קטינים מיבנה החשודים בפיצוץ חזיזים

צוות השיטור העירוני איתר הלילה שני קטינים החשודים בפיצוץ נפצים ברחבי יבנה

פורסם בתאריך:


 

עפ"י החשד, השניים גרמו פיצצו נפצים רבים בסביבת מגורים וגרמו לבהלה בקרב התושבים. צוות השיטור עיכב את השניים לתחנת המשטרה בעיר. הוריהם נדרשו להגיע לתחנה בשעת לילה מאוחרת והתחייבו לשמור על ילדיהם ולהבטיח כי יימנעו מלחזור על העבירה.

בימים האחרונים נשמעים ברחבי העיר יבנה פיצוצים הנגרמים מזיקוקין דינור, חזיזים ונפצים אשר גורמים לבהלה רבה בקרב תושבי העיר. תלונות רבות התקבלו ב-48 השעות האחרונות במוקד העירוני ובמשטרה מתושבים אשר דיווחו על הרעש המבהיל בשעות הערב והלילה המאוחרות.

מפקד תחנת משטרת יבנה, סנ"צ שלומי בן-שטרית הנחה את שוטרי התחנה והמתנדבים להגביר את הסיורים ולפעול לאיתור העבריינים. בשיטור העירוני ובמשטרה ביצעו פעילות גלויה וסמויה בעקבותיה אותרו שני הנערים. בנוסף, מפעילה המשטרה את יחידת המודיעין על מנת לאתר את ספקי הנפצים והחזיזים.  

במשטרה ובעירייה מדגישים כי הפעלת צעצועים מסוכנים אסורה על-פי החוק ונגד העוברים על התקנות יינקטו הליכים לרבות כתבי אישום.  בנוסף נדרשים ההורים לוודא כי ילדיהם אינם מעורבים במעשים המטרידים את שלוות התושבים ומסכנת את בני הנוער והעוברים והשבים. מהעירייה נמסר כי "מדובר בתופעה המסכנת את שלום הציבור ופוגמת במנוחתו ובאיכות חייו. מידי שנה אנו עדים לדיווחים על פציעות הנגרמות כתוצאה מהשימוש בצעצועים האסורים על-פי חוק. הפגיעות עלולות לגרום לנזק בלתי הפיך לגוף כגון קטיעת אצבעות, פגיעות עיניים וכוויות קשות". השוטר הקהילתי, רס"ר בני גרינהיים קורא להורים להיות מעורבים, לדאוג לבריאותם ולשלומם של הילדים ולסייע במיגור התופעה.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: