יום חמישי, 04 ביוני 2020, י"ב סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

נתי ארזואן עוזב את יבנה

שחקנה של 'מכבי יבנה' בעונה החולפת חוזר ל'מכבי יפו' לאחר עונה אחת בצהוב

פורסם בתאריך:


ב'מכבי יבנה' עוד לא החלו בהכנות לעונה הבאה, אבל בינתיים שחקניה לא מחכים יותר מדי. אחד הבולטים בהם, נתי ארזואן, סיכם את תנאיו לעונה הבאה – ב'מכבי יפו'. זאת, לאחר שהצהובים של יבנה חוו עונה לא פשוטה, שהסתיימה בקול ענות חלושה במקום השביעי בלבד. מקום אחד מעליה סיימה 'מכבי יפו', אשר פספסה גם היא את הכרטיס לפלייאוף, אך כבר נמצאת עם הראש בעונה הבאה.

בהנהלת יפו החלו בבניית סגל הקבוצה, וראשון המצטרפים הוא החלוץ, נתי ארזואן, ששיחק ב'מכבי יבנה' שכשלה במאבקי הפלייאוף. האם ארזואן יוכל להחזיר את יפו לצמרת? ומה יהיה עם 'מכבי יבנה'? ארזואן מצידו מתרכז במעבר לקבוצה החדשה-ישנה: "אני מודה ל'מכבי יבנה' ומאחל לה הצלחה בהמשך הדרך. אני גם רוצה להודות לאנשים יקרים כמו אורי חודדה וטל משיח, שעשו הרבה בכדי להחזיר אותי. אני מאושר לחזור הביתה למועדון שהעניק לי כל-כך הרבה, ואעשה הכול בכדי לשמח את האוהדים ולהחזיר את 'מכבי יפו' למקום אליו היא שייכת".

על העונה שעברה עליו ביבנה אמר: "פתחנו מצויין, אבל אחר כך באו תוצאות פחות טובות והמומנטום השתנה, כמובן שגם השינוי בקבוצה זה דבר שמשפיע, ולוקח זמן לדברים להתחבר מחדש. עברנו כמה משברים במהלך העונה כך שהדברים השפיעו והשגנו תוצאות פחות טובות שהובילו למאבק עד הרגע האחרון. היינו תלויים בעצמנו ורצינו מאוד, אבל בסופו של דבר הפסדנו בשני משחקים גורליים. זה מאכזב מאוד, אך זה הכדורגל. הייתה עונה די מאכזבת מבחינתנו, זה לא סוד שהמטרה של המועדון הייתה להתברג בצמרת הגבוהה, ואין ספק שלא השגנו אותה. היינו מאוד קרובים אך בסופו של דבר לא השכלנו לנצח את המשחקים הקריטיים מול הקבוצות שנאבקו איתנו על המקום בפלייאוף, אבל כמובן שלא ציפינו לסיים בחוץ. נבנתה פה קבוצה מצויינת והמטרה הייתה להתמודד בצמרת".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: