יום חמישי, 13 בספטמבר 2020, כ"ג אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

חדשות ביבנה

חדשות ביבנה, חדשות,מוניציפאלי, מכבי צבי יבנה, חדשות בכל העיר ביבנה, ניוז ביבנה, סטטוס יבנה, מערכת עיתון סטטוס יבנט,פלילים ביבנה,פשע ביבנה,פשיעה ביבנה,רצח ביבנה,דקירה ביבנה,שוד ביבנה,גניבות ביבנה,פריצה לבית ביבנה

סגן ראש אגף תקציבים במשרד האוצר, אריאל יוצר, מתפטר

תושב יבנה וסגן ראש אגף תקציבים במשרד האוצר, אריאל יוצר, מתפטר מתפקידו

פורסם בתאריך:


אריאל יוצר, סגן הממונה על התקציבים במשרד האוצר, הודיע היום על התפטרותו.

הודעתו של יוצר מגיעה לאחר שביום ראשון הודיע החשב הכללי באוצר, רוני חזקיהו, על פרישתו מהתפקיד. חזקיהו הודיע שיסיים את תפקידו בסוף אוקטובר הקרוב או עם אישור תקציב המדינה ל-2020 – המוקדם בין השניים. כזיכור, בעת משבר הקורונה הוביל יוצר את המגעים למתן הנחה בארנונה לעסקים, תוך שיפוי של הרשויות המקומיות. בשנותיו בתפקיד עסק בנושאי נדל"ן, תכנון ובנייה ושלטון מקומי, ובהם גיבוש של הסכמי הגג עם עשרות רשויות מקומיות, והקמת הקרן לצמצום פערים בשלטון המקומי.

יוצר החל את דרכו באגף ב-2008 כרפרנט מקרקעין ותכנון. בהמשך, קודם וכיהן כרכז שיכון ובינוי וכרכז תחום הפנים והשלטון המקומי. כחלק מתפקידו, יוצר הוביל שורת רפורמות ושינויים מבניים, בהם יצירת המודל למתחמי דיור לשכירות ארוכת טווח, גיבוש של עשרות הסכמי גג מול רשויות מקומיות ברחבי הארץ וקידום החוק להקמת הקרן לצמצום פערים בשלטון המקומי.

בנוסף, הוא הוביל את המהלך לפטור מארנונה עסקית מול משרד הפנים וכלל הרשויות המקומיות במדינה. בתקופת כהונתו כיו"ר הוותמ"ל, אושרו כ-200 אלף יחידות דיור וגם תוכניות בולטות בהרצליה, בלוד, ברחובות ועוד.

 צילום- דוברות משרד האוצר

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: