יום שישי, 23 בספטמבר 2019, כ"ב אב ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

סטטוס יבנה: מכבי יבנה הפסידה להפועל אזור

צניחה חופשית - מכבי יבנה הפסידה להפועל אזור ובקצב הזה היא לא תשחק בפיילאוף העליון.

פורסם בתאריך:


מכבי יבנה הפסידה 1-0 להפועל אזור ובקצב הזה היא לא תשחק בפלייאוף העליון

הצהובים של פיני עייש הגיעו למשחק בית מול הפועל אזור כשהם לא זוכים כלל לתמיכה מהיציעים. התחושה ביבנה היא של סוף עונה ונראה שאף אחד שם לא יתרגש אם הקבוצה לא תשחק בפלייאוף. התצוגה במשחק מול הפועל אזור היתה חלשה עד מאד, יבנה התקשתה להציג כדורגל חיובי ואילו היריבה מהתחתית באה להלחם על חייה וניצחה 1-0. בעקבות ההפסד הפער מהמקום השישי ירד לנקודה אחת בלבד וביום שישי עלולה יבנה לאבד את מקומה בחמישייה הראשונה, במשחק חוץ מול מכבי יפו, הדולקת אחריה. פרט ללבנים יש גם את ירמיהו חולון שנמצאת במקום השביעי ובמרחק שתי נקודות מיבנה. עם איך שהדברים נראים בחודש האחרון, המקום של יבנה הוא לא בפלייאוף העליון.

ומה היה על הדשא? 100 צופים הגיעו לאיצ' העירוני וראו מצב ראשון ליבנה בדקה התשיעית כאשר רז אמיר קיבל כדור מבללי ובעט אותו ליד העמוד של יוסי שקל. בדקה ה-15 מצב ראשון לאורחים: אור עלוא הגביה לרחבה וגי קין בעט בסיבוב לרשת החיצונית. בדקה ה-29 רון עזריה שלח כדור ארוך לעברו של חיים יוסף שהתמהמה מעט ובעט כדור חלש ליד הקורה. בדקה ה-37 מאי מזל, אקס יבנה, שעט באגף, הגביה לרחבה, זה הגיע למוצ'ה ישראל שבעט בימין ליד העמוד של עידו לוי. דקה להפסקה כדור נייח של מולאט חלף מעל השער של שקל, 0-0 במחצית.

החצי השני נפתח עם מצב לאזור: אדיר חליפה קיבל כדור 16 מטרים מהשער ובעט ליד העמוד של לוי. בדקה ה-68 יעקב כהן בעט מ33 מטרים גבוה. בדקה ה-74 מתי אפללו הגביה לרחבה, ערבוביה נוצרה, אדיר חליפה הצליח להשתלט על הכדור ומול שני מגנים שלח כדור לרשת הגבוהה של עידו לוי מזווית לא פשוטה, 1-0 להפועל אזור. הקהל המועט שהגיע החל לעזוב את המגרש לקראת הדקה ה-85 ומצב אחרון המשחק היה למולאט שעבר את אפללו אבל בעט רק לידיים של שקל. 1-0 להפועל אזור בסיום. יבנה ממשיכה להתרסק.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: