יום שבת, 04 באוגוסט 2020, י"ב תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

קשקשתא רכילות ביבנה

קשקשתא, רכילות, רכילות ביבנה, סלבס ביבנה, ידיעות ביבנה, זוגיות ויחסים, בינו לבינה, יעוץ זוגי ביבנה

סכסוך של שנים

אייל גולן שוב הגיש תלונה במשטרה כנגד הבלוגר הרחובותי עומרי חיון

פורסם בתאריך:


אייל גולן הגיש תלונה במשטרה כנגד הבלוגר עומרי חיון על שהפיץ שמועה שהזמר נהרג בתאונה, לכאורה. ברשומה שפרסם כתב חיון: "אייל גולן הגיש נגדי תלונה במשטרה על פוסטים שפורסמו כאן בפייסבוק. אחד מהפוסטים מצטט את אחת מהנערות שסיפרה שאייל גולן ביקש שתרד לו ותוך כדי הוציא טלפון ותיעד את הכל. כתבה אחרת מספרת על שמועות שקריות שהופצו על מותו. אתמול ב-18:00 הגיעו שוטרים לבית אמי ברחובות. אחרי שיחה טלפונית קצרה איתם הגעתי לתחנה שם נחקרתי באזהרה במשך 4 שעות. אפילו הכניסו אותי לתא מעצר שסירבתי לשתף פעולה עם חקירה הזוייה שכזאת".

 

עוד כתב: "לחוקר היה צלצול בטלפון עם שיר של אייל גולן, בכלל נראה שכאילו אסור לגעת באייל גולן. אותי האדם הזה מבחיל ואני לא מסתיר את זה. לבסוף שוחררתי אבל אז ביקשו מהמשטרה להחרים לי את המחשב בשביל לשנות פוסטים שקשורים באייל גולן.

העובדה שהמשטרה מצנזרת ידיעות עיתונאיות היא מדרון חלקלק מסוכן. חופש העיתונות מחייב את המשטרה הקפדה יתירה אודות עצם פתיחתה של חקירה. חקירה המטילה מגבלות פרסום היא כרטיס אדום למשטרה".

 

התביעה הנ"ל מתווספת לשורת תביעות של הזמר נגד עמרי חיון. כזכור ב-2013 אייל גולן תבע 300 אלף שקל מהבלוגר עמרי חיון. זאת לאחר שחיון, על-פי כתב התביעה, הפר את צו איסור הפרסום שאסר לחשוף את זהותו של גולן בזמן שהתפוצצה פרשת הקטינות ומסיבות החשק. תביעה נוספת קרתה ב-2019 לאחר שהזמר הגיש באמצעות עורך דינו מכתב בטרם נקיטת הליכים כנגד הבלוגר עמרי חיון בטענה לפגיעה בשמו הטוב. התביעה, שמוגשת באמצעות עו"ד שי אליאס תעמוד על מיליון שקלים.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: