יום חמישי, 09 ב 2021, ה' טבת ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 054-2425199

תרבות ופנאי ביבנה

תרבות ופנאי ביבנה,תרבות ביבנה,היכל התרבות יבנה,חוגים ביבנה,פנאי ביבנה,הופעות ביבנה,הצגות ביבנה,הצגות לילדים ביבנה,אירועים ביבנה,נוער ביבנה,נערים ביבנה,צעירים ביבנה,מסיבות ביבנה,בתי ספר ביבנה

סרט של החיים

בערב חגיגי ומרגש עלתה במוצ"ש הפקה ייחודית "חיים בסרט" של חברי תזמורת הקונסרבטוריון העירוני

פורסם בתאריך:


יבנה מנגנת: ערב בלתי נשכח של תרבות ומוסיקה מופלאה נערך באודיטוריום הקונסרבטוריון העירוני ביבנה במעמד ראש העיר, צבי גוב-ארי ורעייתו דויה. על הבמה הופיעו חברי תזמורת הקונסרבטוריון, להקת הזמר וההרכב הקאמרי. הקהל הרב שמילא את האולם (עפ"י כללי התו הסגול) נהנה מערב מוסיקלי מהנה שכלל ביצוע יצירות בעיבודים מרעננים הלקוחים מסרטי מופת גדולים ומחזות זמר כמו "היפה והחיה", "רומיאו ויוליה", "סיפור הפרברים", ''הארי פוטר'', "הסנדק", "שלמה המלך", "רשימת שינדלר", "השוטר אזולאי", "קאטס" ועוד. על המסך הוצגו קטעים מתוך הסרטים והמחזות על רקע נגינתה החיה של התזמורות בניצוחו של ראובן גוטמן ושירת להקת הזמר בהדרכתו של המעבד המוסיקלי שרון לוי.

מדובר בהפקה של הקונסרבטוריון העירוני בהובלתו של ראובן גוטמן בשיתוף גלריה הסדנה לאמנות בניהולו של רוני ראובן. במבואה הוצגו ציוריהם של אמני יבנה שהוכנו במיוחד לאירוע והתייחסו לעלילות הסרטים. ההפקה התקיימה בסיועה של הרשת למרכזים קהילתיים בניהולו של אלי אלוש.  

בקונסרבטוריון העירוני אשר הוקם בשנת 2017 ביוזמתו של ראש העיר, צבי גוב-ארי לומדים השנה למעלה מ-300 תלמידים בגילאי 7-18 במגוון רחב של כלי נגינה ושירה. בשנים האחרונות חנך הקונסרבטוריון מסלול ייחודי להכשרת נגנים מבוגרים. חניכי הקונסרבטוריון משתתפים בפסטיבלים בינלאומיים ומביאים כבוד רב לעיר ולמדינה. השנה התקבלו שתי הכנריות הצעירות, מיה דיוויס ואוקסנה קולסניק לתוכנית של משרד החינוך להכשרת נגנים מצטיינים. דיוויס אף התקבלה לתזמורת הפילהרמונית הצעירה של ישראל.

ההפקה זכתה למחמאות ולתשואות רמות של הקהל שביקש ואף קיבל הדרן "פלאדיו מאת קארל גנקינס".

ראש העיר, צבי גוב-ארי הודה למנהל הקונסרבטוריון ולמנצח, ראובן גוטמן על הובלת תחום המוסיקה בעיר והגשמת היעד של הנגשת המוסיקה לכל בתי הספר. "תודה על ערב נפלא ומכאן נמשיך להציב מטרות אל אופקים חדשים. נמשיך ליצור עיר של תרבות המקדמת מוסיקה, מחול, אמנות ושירה ומעודדת את המוסיקאים הצעירים שבה", אמר גוב-ארי.

 

 

 

  

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: