יום ראשון, 29 במרץ 2020, ד' ניסן ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

צרכנות ביבנה

צרכנות ביבנה , כלכלת המשפחה ביבנה , צרכנות נבונה ביבנה , כסף ביבנה , אנשי עסקים ביבנה, עסקים ביבנה, עסקים נבחרים ביבנה

עוברות לאונליין

מה עובר על העסקים הקטנים בעידן הקורונה?

פורסם בתאריך:


בעקבות ההוראות החדשות של משרד הבריאות המגבילות כמעט עד אפס את הפגישות הפרונטליות ומבטלות לגמרי טיפולים כמו טיפולי יופי, עסקים רבים נשארו עם מינימום עבודה או ללא עבודה כלל. חלק מהעסקים רואים דווקא בתקופה זו הזדמנות לחזק שירות קיים או להשיק שירות חדש.

 

דורית חרמון, מנחת הורים ומלווה צוותי חינוך מאזור רחובות התאימה את השירותים שלה למצב הנוכחי ובנוסף לקבוצת ההורים הפתוחה שלה בפייסבוק בה היא מספקת מידע להורים בכל הנושאים, היא כתבה ערכה מדריך שמיועד להורים ונותן הסברים מקיפים וכלים יישומיים איך להתמודד על בעלת הקורונה, איך להנגיש את המידע לילדים ואיך לעבור את הבידוד ביתר קלות. המדריך הוא חינמי וניתן להורדה:

https://bit.ly/2TYF93a

צילום - ניקי טורן

 

יערה הוד, מאפרת ומסרקת מרחובות השיקה את שירות סדנת איפור אונליין דרך הסקייפ. בפגישה מועברת הסדנא ממש כמו סדנא רגילה עם מעבר על תיק האיפור, המלצה על מוצרים מתאימים, הדגמה ונתינת טיפים איך להתאפר בהתאמה לכל אחת ואחת. היתרון הגדול הוא הנוחות- מהבית מתי שנוח, והעלות המופחתת והמותאמת.

צילום - טולי סטודיו

אשת מקצוע נוספת שהצטרפה לשירותי האונליין היא דליה מקס-עובדיה קוסמטיקאית בעלת מכון פרטי מרחובות. מכיוון שבבת אחת נאסרו טיפולי היופי השונים החליטה דליה להחליף את התורים לתורים וירטואליים- מפגשים בפייס טיים לאבחון העור, התאמת התכשירים בצורה מיטבית לסוג ולמצב העור. כמו כן היא ממשיכה להכין ולדאוג לתכשירי העור הייעודיים לכל אחת ואחת ובהזמנות מעל עלות מסוימת מביאה את התכשיר עד לדלת הבית. בדף שלה היא מעלה טיפים, הדרכות ופעילויות להעביר את הזמן ותזכורות איך לשמור על העור בתקופה הלחוצה הזו.

 

דווקא בתקופה כזו מתקדמת מבחינה טכנולוגית בה המדיה החברתית שולטת בחיים שלנו אנחנו מקבלים תזכורת כמה מפגשים אופליין הם חשובים. אך כאשר אינם אפשריים- חשוב מאוד להמשיך ולתת ולצרוך שירותים בהתאם למצב ומעסקים קטנים בכדי לעבור את המשבר כולם ביחד.


 


  

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: