יום ראשון, 07 ביוני 2020, ט"ו סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

עידן בראון התפטר מאימון מכבי יבנה

בהנהלת הקבוצה זועמים ממאמן מכבי יבנה, עידן בראון, שהודיע הלילה להנהלת הקבוצה על החלטתו להתפטר

פורסם בתאריך:


ביומיים האחרונים התפרסמו ידיעות על כך שהמאמן קיבלת הצעה מהקבוצה מהליגה הלאומית. המאמן פנה להנהלת יבנה וביקש להשתחרר אך זו כצפוי דחתה את בקשתו. חשוב לזכור כי מדובר בשלב מוקדם של העונה, מחזור שני בלבד וביבנה היו מאוד מרוצים מבראון שבנה את הקבוצה וקיבל בתחילת העונה את כל הכלים להצליח.

כאמור, במהלך הלילה הודיע בראון ליו"ר הקבוצה, יוסי לגזיאל כי החליט להתפטר מהקבוצה ולעבור לעפולה. "זו ממש חוצפה וחוסר כבוד למקצוע", אמר הבוקר גורם ביבנה. "מאמן שקיבל את כל הכלים הדרושים, בנה קבוצה חדשה, יצא למחנה אימונים ופתאום זורק הכל, מצפצף על חוזה ועוזב. ככה לא מתנהגים".

במועדון כועסים על בראון שמבחינתם נטש את הקבוצה ומתכוונים לממש את הסעיף בחוזה הקובע פיצוי כספי שישלם המאמן על הפסקת החוזה. בהודעה רשמית שפורסמה הבוקר בדף הפייסבוק של הקבוצה נכתב : "אוהדים יקרים, הנהלת הקבוצה הודיע אתמול למאמן הקבוצה, עידן בראון, כי החליטה שלא להיענות לבקשתו להשתחרר להפועל עפולה. במהלך הלילה הודיע המאמן להנהלת הקבוצה כי החליט להתפטר מתפקידו. הנהלת הקבוצה תעמוד על זכותה לממש את ההסכם והמאמן יידרש לשאת בפיצוי הכספי לאגודה כפי שהוסכם מראש. צר לנו על התנהלותה של הפועל עפולה שבחרה לנהל מו"מ עם מאמן תחת חוזה בקבוצה.

גם פנייתנו להנהלת עפולה להימנע ממעשה זה לא נענתה והם בחרו בכל זאת לפעול בדרך לא הגונה ולא אתית תוך פגיעה בקבוצתנו. עוזר המאמן, יוגב בן-סימון, יוביל את הקבוצה באימונים ובמשחק החוץ הקרוב מול בית"ר נורדיה ירושלים". ראוי לציין כי במועדון מקפידים לאחרונה לעדכן את האוהדים בזמן אמת, דבר שהוא ראוי לשבח וחשוב. כאמור, במכבי יבנה ינסו להתאושש מהעזיבה של בראון וכבר ביום שישי הקרוב מצפה משחק קשה באיצטדיון טדי מול בית"ר נורדיה".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: