יום שלישי, 19 בדצמבר 2019, כ"א חשון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

חינוך וקהילה ביבנה

חינוך ביבנה,בתי ספר ביבנה,גנים ביבנה,מחלקת החינוך ביבנה,נוער ביבנה,חינוך מיוחד ביבנה,חופש גדול ביבנה,חוגים ביבנה,קהילה ביבנה והסביבה,נוער ביבנה,נערים ביבנה,צעירים ביבנה,מסיבות ביבנה,בתי ספר ביבנה

עיריית יבנה העניקה מלגות לסטודנטים

149 סטודנטים תושבי יבנה הלומדים במוסדות להשכלה גבוהה זכו במלגה מטעם עיריית יבנה, 'מפעל הפיס' ופרויקט פר"ח

פורסם בתאריך:


בעיריית יבנה רואים חשיבות בקידום החינוך ומעודדים את הסטודנטים תושבי העיר לרכוש ידע והשכלה אקדמית. מידי שנה מעניקה העירייה מלגות לסטודנטים, תושבי יבנה, הלומדים במוסדות להשכלה גבוהה ומתנדבים בקהילה המקומית.

על-פי מדיניותה העירייה מעניקה מלגות לסטודנטים התורמים, מעורבים ומתנדבים בקהילה המקומית ביבנה. בזכות זאת משתלבים הסטודנטים בעשייה ובסיוע לאחרים בתחומים מגוונים כגון חונכות תלמידים (פר"ח), התנדבות בבתי הספר בעיר בחונכות אישית וקבוצתית, בארגון מגן דוד אדום, במרכז הטיפול לילדים, בפרויקט חונכות גמל"א ועוד. בטקס החגיגי שנערך באולם אשכול הפיס העניקה העירייה כ-150 מלגות כספיות, בסכומים משמעותיים הנעים בין 2,000 ₪ ל-10,000 ₪ לכל סטודנט, בהיקף כולל של 1,400,000 ₪ במימונה של עיריית יבנה, מפעל הפיס והתוכנית הלאומית פר"ח.           

ראש העיר, צבי גוב-ארי ציין בדבריו את כי המלגה מבטאת את ההערכה ורצונה של העירייה לעודד את הסטודנטים, לסייע להם במימון הוצאות הלימודים בדרכם לרכוש השכלה אקדמית. "מזה 21 שנים אנו עומדים על כך שבכל שנה תהיה בידנו האפשרות להעניק לכם מלגות וגם בימים בהם לעירייה לא היו קשיים והאמצעים היו דלים יותר לא ויתרנו על העקרון שבבסיסו הקביעה שהחינוך תמיד מוביל ועומד בראש סדר העדיפויות. בתום לימודיכם ארצה לראותכם משתלבים בתחומי המנהיגות השונים ותורמים מניסיונכם בזירה המקומית, האזורית והארצית.  אני משוכנע כי לכל אחת ואחד היכולות להציב יעדים ולממשם. זכרו כי ידע והשכלה הם המפתח לקידמה והנעת תהליכים פורצי דרך ולכן לעולם אל תפסיקו ללמוד, המשיכו בדרככם, עלו והצליחו". ראש העיר הודה ליו"ר הוועדה אלי מזוז, לחברי הוועדה מאיר שטרית ויהודה דנינו, למנכ"ל העירייה דוד שטרית ולמזכירת הוועדה, אורלי גולנסקי על עבודתם המסורה והמקצועית.

יו"ר ועדת המלגות, חבר מועצת העיר אלי מזוז ציין את חשיבות מפעל המלגות העירוני ואמר כי הוא גאה על העובדה שהעיר יבנה נחשבת לאחת הערים המובילות ביחסה לציבור הסטודנטים. "נפלא לראות קבוצה כל-כך גדולה של סטודנטים יבנאים שבמקביל ללימודיהם ולהתפתחותם האישית מתנדבים בקהילה, מעניקים מעצמם לעיר ויוצקים תוכן למושג הערבות ההדדית. יבנה נתברכה בכם והמלגה היא דרך נוספת לומר לכם תודה. המשיכו ללמוד והכי חשוב שבכל מקום שאליו תגיעו תמשיכו לחלום ולדחוף קדימה". מזוז הודה לראש העיר, צבי גוב-ארי, על השותפות וההשקעה הרבה בסטודנטים, לחברי הוועדה, למנכ"ל העירייה ולמזכירת הוועדה.

בטקס השתתפו מ"מ וסגן ראש העיר, ד"ר אהוד ויצמן, חברי המועצה יהודה דנינו, שחר סימנה, משה חזות ורועי גבאי ומנכ"ל העירייה, דוד שטרית.

  

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: