יום ראשון, 05 באוגוסט 2020, י"ג תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

נדל"ן ביבנה

נדל"ן בנייה פרויקטים ביבנה,דירות להשכרה ביבנה, דירות למכירה ביבנה, עסקאות נדל"ן ביבנה

עיריית יבנה מאפשרת קבלת פטור מארנונה לפרגולות בעלות קירוי פלסטי שקוף

עיריית יבנה נערכת ליישום תיקון החקיקה שאישרה כנסת ישראל הקובע כי הוספת קירוי פלסטי שקוף מעל מצללה (פרגולה) הממוקמת בחצר, בגג או במרפסת של בית מגורים ואשר הוקמה בהיתר, לא תחוייב בארנונה. הפטור לפרגולות מקורות נכנס לתוקף ב-1.1.2019 ויינתן החל מתחילת אותה שנה בה נעשתה הפנייה בלבד. 

פורסם בתאריך:


     
הפחתת השטח המחויב בארנונה תיעשה לאחר בדיקת הבקשה ואימות הנתונים. במידה והבקשה עונה על הוראות תנאי הפטור, יזוכה התושב בחשבון הארנונה רטרואקטיבי מ-1 בינואר 2019. בהתאם לחוק, התנאים לפטור מארנונה לפרגולות מקורות החל מ-1.1.2019 הנם: הפרגולה אינה משמשת לחניה, לאחסנה, או לשימוש שלא ניתן לעשותו בחצר, בגג או במרפסת של בית המגורים; הפרגולה נסמכת על עמודים, או נסמכת חלקית על לא יותר משני קירות של מבנה המגורים שאליו היא צמודה ; המרווחים בין חלקיו האטומים של משטח ההצללה מחולקים באופן שווה ומהווים לפחות 40% ממנו; הקירוי האטום שעל הפרגולה עשוי מחומר פלסטי שקוף.

 

מי שבביתו פרגולה העונה לדרישות הפטור ומחויבת כיום בארנונה רשאי לפנות למרכז התשלומים בדוא"לgvia@yavne.muni.il . בהודעה יש לציין את שם המחזיק הרשום בחשבון הארנונה, את כתובת הנכס וטלפון (לתיאום ביקורת במידת הצורך). יש לאשר כי הפרגולה המקורה שברשותכם נבנתה בהיתר ומקורה בקירוי פלסטיק שקוף בלבד ולצרף תשריט השטח המבוקש להפחתה ותמונה של הפרגולה הרלבנטית.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: