יום חמישי, 09 ב 2021, ה' טבת ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 054-2425199

נדל"ן ביבנה

נדל"ן בנייה פרויקטים ביבנה,דירות להשכרה ביבנה, דירות למכירה ביבנה, עסקאות נדל"ן ביבנה

עיריית יבנה מקדמת את ההתחדשות העירונית בעיר

במטרה לספק איכות חיים טובה יותר לתושבים באיזורים וותיקים, פועלת העירייה לקידום מתחמים נוספים

פורסם בתאריך:


בתום תהליך ממושך מול רשות מקרקעי ישראל תחל העירייה בהכנת תכניות מפורטות למתחמי התחדשות עירונית באזור שכונת רמות ויצמן – ברחובות שד' דואני והדקל ובאזור שכונת נאות שז"ר-ברחובות הגלבוע- התבור (פירוט מלא של הבניינים בהמשך).

שני המתחמים הינם מורכבים מבחינה תכנונית וביחס לצפיפות הקיימת בהם. העירייה מבקשת לתכנן אותם על-מנת לאפשר עירוניות טובה תוך התחשבות בצרכים השונים של תושבי המתחמים והאזור כולו.

במסגרת התוכניות יועסקו יועצים וגורמי מקצוע על מנת לתכנן בצורה המיטבית את המתחמים. התכנון ילווה בייעוץ חברתי בהובלת המינהלת להתחדשות עירונית הפועלת בעירייה וזאת על מנת לשלב את התושבים כבר בראשית הדרך.

המטרה היא לאפשר לתושבים להתארגן בצורה המיטבית על מנת לשמור על זכויותיהם ולהטיב את איכות חייהם. המינהלת תסייע לתושבים בהתארגנות של נציגויות ובבחירת אנשי מקצוע להמשך הדרך.

ראש העיר, צבי גוב-ארי אמר העירייה תמשיך לפעול לקידום האזורים הוותיקים: "אנו מחויבים להחלטה שקיבלתי שלא להותיר מאחור אף שכונה ולמימוש יעד זה אנו חותרים כל העת. מדובר בתהליכים מורכבים אך אנו עושים כל מאמץ להסיר את המכשולים בכדי לאפשר לתושבינו איכות חיים ומגורים טובה יותר. המנהלת להתחדשות עירונית שהקמנו עומדת לרשות התושבים ואנחנו נגיע אליכם בתקופה הקרובה על מנת להתחיל את התהליך. לאחר מכן תוכלו להתקשר עם יזמים בצורה טובה יותר כאשר תקבלו מהמנהלת את המידע בצורה האובייקטיבית ביותר. אני שב על בקשתי לתושבים לחתום אך ורק לאחר התייעצות עם המינהלת להתחדשות עירונית".

 

ניתן ליצור קשר עם המינהלת למידע נוסף והנחיות בטלפון: 08-9425662

מתחם שדרות דואני, מספרים 1,3,5,7,13,15,17. מתחם רחוב הדקל מספרים 2,4,6.

מתחם הגלבוע- התבור: רחוב הנשיאים 1-11, רחוב הגלבוע מספרים 3,6,8, רחוב התבור מספרים 1,4,6

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: