יום שני, 24 בפברואר 2020, כ"ט שבט ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

בריאות הגוף והנפש ביבנה

בריאות הגוף והנפש, בריאות ביבנה, קופות חולים ביבנה, מרפאות ביבנה, בית מרקחת ביבנה, בתי מרקחת ביבנה, פסיכולוג ביבנה, פסיכולוגים ביבנה

עצמאות שמח לעובדי מרכז רפואי שיקומי הרצפלד בגדרה: זכיה בפעם השישית ברציפות כבית חולים מצטיין של כללי

מנכ"ל כללית, פרופ' אהוד דוידסון, הכריז באירוע חגיגי שערכה כללית לאחרונה למוסדות מצטיינים על המרכז הרפואי הגריאטרי שיקומי הרצפלד בגדרה כמוסד מצטיין של 'כללית' זו השנה השישית ברציפות. הישג חסר תקדים בכללית. בית החולים הרצפלד נבחר הודות להישגים שרשם בתחומי איכות הטיפול הרפואי, חווית מטופל, פיתוח וטיפוח המשאב האנושי והיעילות הארגונית. הפרס מהווה תוצר ישיר של השקעה מתמשכת בשירות איכותי ומקצועי למטופלים, חלקם במצבים מורכבים ביותר, פרי עבודתם המאומצת של הנהלת ועובדי המרכז הרפואי.

פורסם בתאריך:


 ד"ר שרית אבישי – אלינר, מנהלת המרכז הרפואי קפלן – הרצפלד,אמרה כי העבודה הרציפה סביב תודעת השירות הגבוהה והרפואה המתקדמת והמקצועית של הצוותים הרפואיים מביאות הישג יוצא דופן של הצטיינות בין בתי החולים המיוחדים של כללית בפרמטרים מדוייקים זו הפעם השישית ברציפות. "אין מקום שראוי יותר לקבל את פרס ההצטיינות ולא רק במבחן התוצאה", היא מסבירה, "אלא גם בתהליך המסודר והמובנה שעוברים העובדים על מנת להגיע לתוצאות מרשימות אלו. הנהלת בית החולים מכווינה ומייעצת, אך בסופו של דבר העובדים הם המשפיעים על החלמתו וריפויו של המטופל".
 
ד"ר טטיאנה ונדר, מ"מ סגנית מנהלת בית החולים,הוסיפה כי זכייה שישית ברציפות בבית החולים המצטיין של שירותי בריאות כללית מוכיחה שהמטופל בהרצפלד מקבל מעטפת איכותית הן בפן הרפואי והן בפן השירותי מתוך מטרה אחת חשובה לו ולבני משפחתו - לשפר את תפקוד המטופל ולהעמידו שוב על רגליו.
 
שיפרה פרידמן – ויצמן, המנהלת האדמיניסטרטיבית של בית החולים, אמרה כי להיות שש פעמים ברציפות ארגון מצטיין בכללית הוא מעמד מחייב ויוצא דופן. "צוות ביה"ח בניהולה של ד"ר שרית אבישי-אלינר, שמנהלת גם את המרכז הרפואי קפלן, עוסק ימים כלילות בתהליכים לשיפור והתחדשות בית החולים. תהליכים שהתעצמו לאור ההחלטה שהתקבלה לאחרונה כי ביה"ח ישאר בגדרה ולא יעבור לקמפוס קפלן. עובדי ביה"ח הרצפלד ראויים לכל פרס לאור ההשקעה, המסירות והמקצועיות שלהם. אין לי ספק כי המצויינות של עובדי הרצפלד הינה חלק מהקוד הגנטי שלנו", היא סיכמה.
 
המרכז הרפואי שיקומי גריאטרי הרצפלד הוקם בשנת 1969 ובשנת 1994 הוסב למרכז שיקומי גריאטרי. במסגרת בית החולים מופעל כיום מגוון רחב של שירותים ביניהם שיקום יום, מכון דיאליזה , מכון רנטגן , בית-מרקחת , ושירותים פארה רפואיים: פיזיותרפיה, כולל מכון כושר עם הציוד מתקדם ביותר, ריפוי בעיסוק, כולל דירה טיפולית, חדר כושר למוח, סופרמרקט ומועדון תעסוקה, ריפוי בדיבור, תזונה, שירות הסוציאלי ושירות פסיכולוגי.

בתמונה: הנהלת בית החולים השיקומי הרצפלד בטקס עם מנכ"ל כללית, פרופ' אהוד דוידסון

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: