יום רביעי, 22 במאי 2019, י"ז אייר ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2425199

חינוך וקהילה ביבנה

חינוך ביבנה,בתי ספר ביבנה,גנים ביבנה,מחלקת החינוך ביבנה,נוער ביבנה,חינוך מיוחד ביבנה,חופש גדול ביבנה,חוגים ביבנה,קהילה ביבנה והסביבה,נוער ביבנה,נערים ביבנה,צעירים ביבנה,מסיבות ביבנה,בתי ספר ביבנה

ערב מלווה מלכה בביה"ס חמ"ד יחידני

במוצאי שבת האחרון בביה"ס היחידני התקיים ערב מיוחד וחגיגי – מלווה מלכה.

פורסם בתאריך:


 

מסורת בביה"ס מידי שנה לקיים ערב משותף במוצאי שבת. תלמידי והורי ביה"ס של שכבות א'-ד' התכנסו לפעילות משותפת בנושא חנוכה. חידון משותף להורים ולילדים בנושא הלכות חנוכה מלווה בשירה בציבור – שירת  קודש. לאחר מכן ההורים והילדים נפגשו עם הסופר חיים ולדר, אשר כתב ספרי ילדים רבים. הסופר שיפר את סיפוריו והשיתף את ההורים והילדים בחוויות הכתיבה. במהלך הערב קיבלו הילדים במתנה מהסופר ספרי קריאה שהוא כתב. הערב היה כולו מלווה בקדושה ובאחדות.

מנהלת ביה"ס שני ברזילי אמרה : "בערב זה, מלווה מלכה כאשר יושבים כאן כולנו, גדולים וקטנים, תלמידים, הורים ומורים יחד נעלה על נס את העשייה להגברת האחדות והלכידות - למען עתידנו ולמען יטב לילדנו, ולעתידם של הדורות הבאים, כאן במדינת ישראל.

 

על כולנו מוטלת השליחות לטפח ולהעצים את תחושת האחדות בחברה הישראלית, לחנך לסובלנות, לקבלת השונה ולחתור לשיח ציבורי  בו המחלוקות מנוהלות תוך כבוד הדדי. זוהי חובתנו וזכותנו לעשות ככל שבידינו למען אחדותנו.

אנו רואים חשיבות רבה בכינוס ומפגש משותף של כל קהילת ביה"ס בערב זה, אנו רואים בכך עוד צעד בדרכנו המשותפת והמאוחדת. יהי רצון שיתקיימו בנו הסגולות והישועות של מעלות סעודת מלווה מלכה ונזכה כולנו "לשבת  אחים גם יחד". אסיים בציטוט מתוך דבריו של רבי חיים בן עטר "...כי ראש האובדן הוא הפירוד, וכלי המחזיק ברכה הוא השלום ואיחוד הלבבות".

 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: