יום רביעי, 12 בספטמבר 2020, כ"ב אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

צרכנות ביבנה

צרכנות ביבנה , כלכלת המשפחה ביבנה , צרכנות נבונה ביבנה , כסף ביבנה , אנשי עסקים ביבנה, עסקים ביבנה, עסקים נבחרים ביבנה

מה ההבדל בין הדברה כימית להדברה ירוקה?

חרקים הם דבר מאוד מטריד אשר באים ביתר שאת בעונה של הקיץ, אך בהחלט יכולים להקים "מחנה" די רחב צאצאים גם בעונות האחרות לשל השנה במידה ולא שמים לב לכך.

פורסם בתאריך:


למרות שחרקים הם דבר שהוא לא נעים לעין ולפעמים גם לא נעים לגוף מכיוון שחלקם עוקצים, חרקים עסוקים בשלהם מבלי לסמן לעצמם את בני האדם בתור יריב עיקרי, כאשר בני האדם הם אלה שנכנסים אל יותר ויותר שטחים שבהם היו קודם- הסוגים השונים של בעלי החיים, וביניהם גם חרקים.

מה בכל זאת ניתן לעשות כדי להדביר מקום שבו פשוט יש יותר מידי חרקים? פורטל מדבירים פלוס מביא את הדברים החשובים לפתרון יעיל.

מבצעים הדברה ירוקה

מהי הדברה ירוקה למעשה? זוהי הדברה שאותה מדבירים רבים מאמצים בתור פתרון יעיל שבו לא מבצעים שימוש בכימיקלים שעלולים לא פעם להיות גם מסוכנים. הדברה מסוג זה היא המועדפת על אנשים רבים שלהם יש יותר מה להפסיד מאשר להרוויח עם ריסוס של חומרים כימיקליים, כמו אזורים של גידולים שאליהם חומרים לא בריאים מחלחלים ואזורים שבהם יש בעלי חיים וילדים קטנים שעבורם חומרים כימיים הם יותר ממסוכנים.

מה נחשב בתור הדברה ירוקה? כל מה שקיים בטבע באופן טבעי, כמו צינטרונלה אשר מסייעת בהרחקה יעילה של יתושים או קליפות הדרים שעושה פעולה דומה עבור מגוון שלם של חרקים. זה גם יעיל וגם מבטל את הצורך בריסוס מסוכן ולא נעים. ומה מבחינת מחיר הדברה ירוקה? מיצוי של חומרים טבעיים הוא לא תמיד משהו זול, והעלות של הדברה ירוקה היא דבר שאר תלוי במורכבות של ההדברה שאותה מבצעים.

הכל על הדברה כימית

הדברה כימית היא עדיין כזו אשר נחשבת בתור הכרחית עבור מצבים רבים שבהם הכמות של החרקים היא גדולה מידי וישנה פלישה אל מרחב המגורים והמרחב שבו נמצא האדם באופן שיוצר נזק בלתי הפיך. ריסוסים של חומרים כימיים הוא כזה אשר הולך ונעשה עם השנים הרבה פחות מרוכז והרבה פחות מורכב מחומרים מאוד רעילים, מה שיוצר גם פעולה איכותית של הדברה כימית וגם מביא אל מקום שהוא בסופו של דבר נקי מחרקים.

עדיין, ריסוס כזה הוא לרוב שנעשה כאשר אין באזור בני אדם ובעלי חיים והחזרה והשימוש במקום המרוסס לפי הוראות המדביר. גם ריסוס ירוק וגם ריסוס כימי הם כאלה שאינם באופן מלא יעילים, ועל אלה יש לחזור מידי תקופה כדי להשיג את האפקט של בית נקי מחרקים. מחיר הדברה כימית הוא כזה שמשתנה לפי גודל הבית וסוג החרקים שמפניהם מדבירים, ניתן לבצע השוואת עלויות דרך פורטל מדבירים פלוס כדי להבין יותר טוב את סדר גודל העלות עבור הדברה של כל הסוגים השונים של המזיקים.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: