יום רביעי, 11 ב 2019, י"ג כסלו ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

תרבות ופנאי ביבנה

תרבות ופנאי ביבנה,תרבות ביבנה,היכל התרבות יבנה,חוגים ביבנה,פנאי ביבנה,הופעות ביבנה,הצגות ביבנה,הצגות לילדים ביבנה,אירועים ביבנה,נוער ביבנה,נערים ביבנה,צעירים ביבנה,מסיבות ביבנה,בתי ספר ביבנה

פותחים את הקיץ ביבנה

אירועי הקיץ ביבנה יצאו לדרך והשנה צפוי מגוון רחב ומפתיע של אירועים בכל רחבי העיר. האירוע הראשון בסדרת 'הפנינג נודד' נערך בפארק נאות רבין בהשתתפות מאות ילדים והוריהם, שנהנו מסדנאות יצירה ומהמופע של 'לירון איש האווירון'

פורסם בתאריך:


ראש העיר, צבי גוב-ארי הגיע לאירוע הפתוח, נפגש עם התושבים והתרשם מהפעילות. "נפלא לראות את תושבי העיר נהנים בחופשה, במהלך הקיץ יתקיימו שורה של אירועים שיזמה העירייה ומיועדים לכל המשפחה".

אירועי הקיץ ביבנה כוללים השנה שורה של אירועים מהנים במיוחד לכל המשפחה. בכל יום שני החל מהשעה 17:30 התקיים הפנינג נודד בפארקים ובמרכזים השונים עם מתנפחים, דוכנים, מיצגי רחוב, מופעים לילדים ועוד. בנוסף יתקיימו בימי חמישי מופעים לילדים ולכל המשפחה בפארק הסנהדרין עם כוכבי הילדים מיכל הקטנה (4.7), סמי הכבאי (11.7), מירי שירי (25.7), מיקי (1.8), פרופסור פוקס (15.8), תחרות נינגה ישראל (22.8), מימי ויויו (29.8).  השנה יזמו במחלקת האירועים פעילות חדשה "הטרקטורון של אלון" המסתובב בכל הפעילויות בעיר ומפעיל את הילדים.

ב-18.7 יתקיים לראשונה ביבנה קמפינג בפארק הסנהדרין עם כל המשפחה ובלי לצאת מהעיר. ההרשמה למשפחות מתבצעת באתר הרשת למרכזים קהילתיים ומומלץ להזדרז. בנוסף במהלך יולי אוגוסט יתקיימו קבלות שבת קהילתיות וחווייתיות עם הפעלות, שעת סיפור, יצירה ועוד. לנוער מצפים שפע של אטרקציות כמו ימית 2000, סופרלנד, מימדיון, לונה פארק, מסיבת בריכה בפארק המים ב-16.7, כיתות אומן עם ניר עידו (4.7) ועומר דרור (18.7), מסיבת וויפאווט בבריכה העירונית לציבור הדתי לכיתות ז'-יב', מסיבת נוער גדולה עם מושיקו מור, נוי פדלון וים רפאלי ב-1.8 בפארק הסנהדרין ועוד.  

גם השנה יתקיימו פעילויות ספורט ואירובי לחובבי הספורט – נעים ומתחטבים, בכל יום שלישי וחמישי בשעה 20:00 בפארק החבלים (חינם). באמפי יבנה יתקיימו מופעי מוסיקה גדולים עם יהודה פוליקר (11.7), הראל סקעת ושירי מימון בשני מופעים בערב אחד מארחים את להקת שלווה (25.7), עילי בוטנר וילדי החוץ (15.8), בניה ברבי וחנן בן-ארי בשני מופעים בערב אחד (29.8), דודו אהרון מארח את מירי בוסקילה (12.9) ולהקת תיסלם (26.9). 

למידע על אירועים נוספים ולפירוט האירועים המלא היכנסו לאתר העירייה ולפייסבוק.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: