יום חמישי, 09 באוגוסט 2020, י"ז תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

חדשות ביבנה

חדשות ביבנה, חדשות,מוניציפאלי, מכבי צבי יבנה, חדשות בכל העיר ביבנה, ניוז ביבנה, סטטוס יבנה, מערכת עיתון סטטוס יבנט,פלילים ביבנה,פשע ביבנה,פשיעה ביבנה,רצח ביבנה,דקירה ביבנה,שוד ביבנה,גניבות ביבנה,פריצה לבית ביבנה

פיצויים גבוהים לנהג משאית מיבנה

מיליון ו-200 אלף ₪ לנהג משאית מיבנה שמלגזה עלתה על רגלו 

פורסם בתאריך:


נהג משאית מיבנה שריסק הקרסול וכף רגלו לאחר שמלגזה 'עלתה' על רגלו השמאלית, זכה לפיצוי כולל של מיליון ו-200 אלף ₪. כך עולה מתביעה הגיש באמצעות עורכי הדין  גיא רינטוביץ ועו"ד ליאור כובשי ממשרד עו"ד מרקמן את טומשין נגד הביטוח הלאומי ונגד חברת הביטוח שבטחה המלגזה.

מהתביעה עולה כי בחודש פברואר לפני כ-3 שנים, בעת שנהג המשאית, בן 54,  העמיס צמיגים במחסן צמיגים,  מלגזה עלתה על רגלו.  נהג המשאית פונה לבית חולים קפלן ברחובות, שם אובחנו שברים בקרסול וכף הרגל שמאל ובהמשך עקב  זיהום בקרסול, הוא נותח בהרדמה מלאה ולאחר אשפוז של חודש, עבר הליך שיקומי ארוך. 

לאחר הגשת תביעה במסגרת ענף נפגעי עבודה, ועדות רפואיות  של הביטוח הלאומי הכירו בכך שהוא סובל מנכות לצמיתות בשיעור של 53 אחוזים. המדובר בנכות המזכה אותו בקצבה חודשית לכל ימי חייו.  לאחר סיום ההליכים מול המוסד לביטוח לאומי הוגשה תביעה לבימ"ש השלום בראשון לציון  כנגד "כלל חברה לביטוח" אשר ביטחה את המלגזה והנהג במועד התאונה. 

בכתב התביעה טענו עורכי דינו גיא רינטוביץ ועו"ד ליאור כובשי ממשרד עו"ד מרקמן את טומשין,  כי מאז התאונה ועד היום הנהג  סובל מכאבים, הגבלות תנועה, קושי בהליכה וקושי בעמידה. בנוסף נטען כי כל אלה  מפריעים לו בחיי היומיום והותירו אותו נכה באופן קשה. כמו כן נטען כי בעקבות התאונה הוא לא הצליח לשוב לעבודתו ולמעשה איבד את כושר עיסוקו עד היום.

בתביעה לבין המשפט הוא ביקש לפסוק לו פיצוי עבור אובדן השתכרות, זכויות סוציאליות ופנסיוניות, כאב וסבל, עוגמת נפש, הוצאות רפואיות, עזרה וסיעוד.

לאחר הליכי משא ומתן מול חברת הביטוח נחתם הסכם פשרה לפיו  הפועל יזכה לפיצוי כולל של  1,200,000 ₪.

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: