יום שבת, 06 ביוני 2020, י"ד סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

פצצה לפנים

בית''ר יבנה ספגה בדקה ה-95 והפסידה בפעם הרביעית ברציפות

פורסם בתאריך:


הצהובים של שי חג'ג' יצאו בסוף השבוע לשיכון המזרח בתקווה להשיג נקודות ראשונות העונה אבל חוסר ריכוז בכדור הנייח האחרון של המשחק, הביא לספיגת שער אכזרי והפסד 1-0. חשוב לציין שבית''ר לא הציגה כדורגל גדול פרט לעשרים הדקות הראשונות, בהן הייתה טובה יותר. לעומת זאת, שיכון המזרח החלה לשכב על השער שלה בחצי השעה האחרונה והשער היה באוויר. דווקא כאשר היה נראה שיבנה מחלצת נקודת ליגה ראשונה, הגיע כדור נייח מהחצי בהתקפה האחרונה שהסתיים עם נגיעה רכב לרשת של נתנאל שטרית שהיה טוב במשחק.

במועדון מודעים לעובדה שהם חייבים לחזק את החוד שהגיע אולי לשני מצבים ב-90 דקות ובמצב הנוכחי לבית''ר יהיה  קשה לשרוד. ביום שישי תצא הקבוצה למעלה אדומים שהפתיעה בנתיבות, ותקווה להשיג נקודות ראשונות העונה.

המאמן, שי חג'ג', היה מאוכזב: " הפסד מאד כואב. מול השיכון שיחקנו מצוין לשם שינוי, עמדנו נכון טקטית, יצאנו להתקפות מעבר טובות מאד אבל חסר לנו המחץ בהתקפה. אני לא בא בטענות להנהלה אבל חסרה לנו איכות בהתקפה, פשוט אין לנו רגל מסיימת - זה המצב כרגע. מבחינה כלכלית ההנהלה עושה את המקסימום אבל אין תקציב, אני מצפה מהעיריה להרים את הכפכפה ולבוא לקראת המועדון הזה שבבניה, יש פה ילדים שכולם תוצרת יבנה וחבל שזה המצב".

בחצי השני השער היה באוויר.

"אני לא מתבייש שהקבוצה שלי עמודת טקטית. אנחנו עובדים על התקפות מעבר בעיקר בגלל איכות השחקנים שיש לנו. יש לנו 4 שחקני נוער וזה המצב, מי שרוצה להתלונן ולומר שאנחנו משחקים הגנתי אז שיגיד. אני האחרון שאוהב למשוך זמן אבל יש פה שחקנים שיש להם פחד במה, זה בוגרים, ליגה ב ויותר קשה להם.  זה לא ליגה ג' שאין לאן לרדת. אפשר להבין את הדברים האלה, לאט לאט נעצור את כדור השלג הזה והביטחון יעלה יותר - הכל יהיה בסדר. אני לא מתרגש מהערות כאלה ואחרות שיש ביציע. כולם הי מחויבים למשחק אבל אין מה לעשות, אתה מגיע למצבים ולא מנצל אותם. עם החומר שיש לי כרגע אני חייב לכבוש שער אחד ממצב אחד, אין לי כרגע גולר. אני מדבר עם סוכנים שיבואו לעזור אבל שחקנים דורשים סכומים של ליגת האלופות, אנחנו נהיה סבלניים. אני מאמין בחומר שיש ביבנה ואני אומר למכבי יבנה: תביאו לי שחקנים, אנחנו נבנה אותם, אנחנו נחשל אותם וניתן להם דקות משחק, ניתן לשחקני מכבי יבנה את הבמה. הגיע הזמן לעבוד בשיתוף פעולה".

איך הרמתם את השחקנים לקראת המשחק הבא?

"אנחנו עובדים חזק בצד המנטאלי. אני מדגיש ועומד אחרי המילים שלי, בית''ר יבנה לא תרד ליגה. זאת  קבוצה של ילדים, הדברים יתחברו בסוף, כאשר יגיע החלוץ הכל ישתחרר לנו כמו פקק.  אני מאמין בכלים שיש לי, מדובר פה בחבורה של ילדים שאנחנו ניתן להם הזדמנות ובמה. אני סבלני וההנהלה תומכת. אשר ודנה מאמינים בחומר הזה אבל חסר לנו שחקן התקפה. יוגב בנישו? הוא לא עשה הכנה טובה כי לא היה בטרום העונה, הוא לאט לאט יצבור כושר משחק. זה הפסד מאד כואב, לספוג שער בדקה 96 אבל אנחנו עם הפנים למשחק הבא".

מעלה אדומים בחוץ. יש סיכוי?

"ההגרלה לא האירה לנו פנים, אנחנו פתחנו את העונה עם 4 משחקי חוץ מתוך 5. ידענו לקראת מה אנחנו באים, שיחקנו מול קבוצות שיהיו בפליאוף העליון. מעלה אדומים, רהט, גדרה ולוד הם בסדר גודל שלנו עם עדיפות קלה לנו. אחרי המשחק מול השיכון ראינו שיש שיפור, הדברים יתחברו טוב יותר ואני מאמין שנחזור עם נקודות ממעלה אדומים".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: