יום רביעי, 24 באפריל 2019, י"ט ניסן ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2425199

נדל"ן ביבנה

נדל"ן בנייה פרויקטים ביבנה,דירות להשכרה ביבנה, דירות למכירה ביבנה, עסקאות נדל"ן ביבנה

פרויקט "אלמוג יבנה"

38 דירות נמכרו: 80% מהרוכשים הם תושבי יבנה, ראשון לציון, חולון ובת ים

פורסם בתאריך:


אלמוג פינוי בינוי מקבוצת אלמוג מדווחת כי זמן קצר לאחר תחיל הפריסייל בפרויקט "אלמוג יבנה" נמכרו בו כבר 38 דירות, בסכום כולל של 65 מיליון שקל כך למשל דירת 4 חדרים בשטח של 100 מ"ר עם מרפסת שמש בשטח נוסף של 12 מ"ר בקומה ה-12 נמכרה ב-1,663,000 שקל ודירת 5 דירת בשטח של 131 מ"ר עם מרפסת בשטח של 17 מ"ר בקומה ה-17 נמכרה ב-1,920,000 שקל.

 

הרוכשים בפרויקט הם תושבי הסביבה הקרובה: 40% מהם מתגוררים ביבנה, 40% נוספים מגיעים מראשון לציון, רחובות וחולון ו-20% הנותרים מתגוררים ביישובים אחרים בסביבה. הבנייה בשטח מתקדמת כאשר מתבצעות חפירות ועוגנים לחניון התת קרקעי העצום שעתיד לשרת את חמשת המגדלים.

 

 

פרויקט ALMOG YAVNE נבנה במסגרת פרויקט בינוי-פינוי וכולל בניית 487 יח"ד ברחוב החרמון 12-26 בשכונת נאות-שזר יבנה, במתחם בשטח של כ-13 דונם שעליו בנויים כיום שלושה בניינים טרומיים ותיקים בני 3-4 קומות. בפרויקט מוצע תמהיל מגוון של יחידות דיור אקסקלוסיביות הכולל דירות של 3, 4 ו-5 חדרים ובנוסף שלל דירות מיוחדות מסוג פנטהאוז ומיני פנטהאוז. כל הדירות נהנות מחניה תת קרקעית, חדר כושר מפואר ומועדון דיירים אקסקלוסיבי, ומאובזרות במפרט טכני עשיר. במסגרת הפרויקט ייבנו במקום המבנים הקיימים ארבעה בניינים של 21 קומות ובניין נוסף שיתנשא לגובה של 28 קומות. בנוסף יכלול הפרויקט כ-1,420 מ"ר של שטחי מסחר, תעסוקה, שטחים ציבוריים ושטחים ירוקים הכוללים גינות ציבוריות. עלות ההקמה המשוערת של הפרויקט, שתוכנן בידי משרד האדריכלים "גוטמן – אסיף אדריכלים", מסתכם בכ-400 מיליון שקל.

 

 

הפרויקט יוקם כאמור בשיטת בינוי-פינוי-בינוי, לצורך כך הקצתה העירייה כ-4 דונם לתחילתו, לבניית שני הבניינים הראשונים לפני הפינוי והריסת המבנים הישנים, כך שהדיירים המפונים יוכלו לעבור ישירות למגדל הראשון ללא תקופת מעבר של פינוי והמתנה. מהחברה נמסר כי הדיירים המפונים יקבלו דירות חדשות של 4 חדרים בשטח של 100 מ"ר בנוי ועוד 12 מ"ר מרפסת, וכן חנייה ומחסן, זאת במקום הדירות שכיום בבעלותם בשטח של כ-70 מ"ר. תמהיל הדירות החדשות כולל דירות 3, 4 ו-5 חדרים ודירות גג מיוחדות.

 

רז שרייבר סמנכ"ל השיווק, קבוצת אלמוג, אומר כי "אנחנו עדים לביקוש והתעניינות רבה בפרויקט מצד משפחות צעירות ואיכותיות מהעיר ומסביבתה. תמהיל הדירות המגוון בפרויקט, התכנון המוקפד והדירות המרווחות לצד פיתוח סביבתי וקהילתי הכולל גינות ושטחים ירוקים, מושך אליו לא מעט רוכשים. הפרויקט שאנו מקדמים כבר שש שנים במסדרונות הרישוי רוקם עור וגידים וזאת בשורה גדולה לתושבי השכונה ולמבקשי הדיור בסביבה. פרויקט 'אלמוג יבנה' יענה על הצרכים של זוגות צעירים ומשפחות, מדובר בהחלט בהזדמנות נדל"נית מצוינת".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: