יום חמישי, 16 באוגוסט 2020, כ"ד תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

נדל"ן ביבנה

נדל"ן בנייה פרויקטים ביבנה,דירות להשכרה ביבנה, דירות למכירה ביבנה, עסקאות נדל"ן ביבנה

פרמה קוסמטיקס חונכת מפעל חדש ביבנה

במפעל החדש, בבעלות אמיר דקל, מנכ"ל החברה, הושקעו למעלה מ- 40 מיליון שקל

פורסם בתאריך:


מפעל חדש של חברת "פרמה קוסמטיקס" נבנה ביבנה. המפעל, בבעלות אמיר דקל, מנכ"ל החברה, נבנה בהשקעה של למעלה מ-40 מיליון שקל, על שטח של 5,000 מ"ר, ומועסקים בו כ- 70 אנשים, ביניהם תושבי נתיבות, אשקלון, יבנה ויישובים נוספים באזור.

 

עד הקמת המפעל החדש ביבנה, תכשירי החברה הרבים והמגוונים יוצרו במפעל בבעלות החברה, שפעל במרכז תל אביב. בניית המפעל החדש ביבנה היתה חיונית לאור הגידול בפעילות החברה ופיתוח השווקים החדשים והרבים בחו"ל. כושר הייצור של החברה גדל בכ- 50%, והמפעל החדש מאפשר לחברה להמשיך את מגמת הצמיחה, לפתח תחומים חדשים, להגדיל את היקף הייצוא ואת מחזור פעילותה באותם היקפים.

 

בשנים האחרונות צמחה הפעילות הבינלאומית של החברה, בין היתר על ידי חבירה לשותפים חדשים ברחבי הגלובוס והעמקת הפעילות עם שותפים ותיקים.

 

מותג HL, בבעלות חברת "פרמה קוסמטיקס", הינו דומיננטי בשוק הישראלי ולמעשה הוא אחד מהגדולים בתחום הקוסמטיקה המקצועית. 75% מהתוצרת שלו מיוצאת מעבר לים וניתן למצוא את מוצריו ביותר מ- 50 מדינות ברחבי העולם: מערב אירופה – גרמניה, אנגליה, צרפת, בלגיה, יוון ומדינות נוספות במערב אירופה;   מזרח אירופה – רוסיה, פולין, אוקראינה, סלובקיה ולמעשה במרבית מדינות מזרח אירופה;   אסיה – סין;   צפון אמריקה – ארה"ב וקנדה;  אוסטרליה.

 

גם השנה, כמו בשנים קודמות, תיקח החברה חלק בתערוכות בינלאומיות מובילות כחלק ממאמצי התרחבות המותג לשווקים נוספים.

 

המפעל החדש כולל את כל נגזרות הייצור ושרשרת האספקה, החל ממעבדת פיתוח, דרך מחסן חומרי גלם ושקילה, ייצור, מילוי, אריזה, הפצה, מחסן אריזות, מחסן תוצרת גמורה, וכלה במעבדת QA. במפעל החדש שולבה מערכת ייחודית להפקת מיליקפסולות המוטמעות במוצרי המולטי ויטמין, וויטמין C של המותג.

 

החברה פועלת באישור משרד הבריאות הישראלי, ובהתאם לתקנים בינלאומיים 9001:2000  ISOותקן GMP, המבוסס על התקן האירופאי המחמיר ISO 22716, המגדיר כללים לייצור קוסמטיקה בתנאים נאותים.

 

חברת פרמה קוסמטיקס חוגגת השנה 35 שנות פעילות. החברה נוסדה בשנת 1984 במטבח שבבית הוריו של צבי דקל ז"ל, מייסד החברה ואביו של אמיר. כבר בתחילת דרכה, החלה החברה לייצא לחו"ל. קו המוצרים הראשון שייצרה החברה היה בעולם הבישום, עם קו בשמים לאישה ולגבר שנקרא "מצדה", אותו ייצאה לשווקים אוונגליסטים בארה"ב. בשנים הסמוכות להקמת החברה, הוקם קו תכשירי קוסמטיקה מקצועית תחת המותג "הולילנד קוסמטיקס" (שם המייצג את השורשים הישראלים האותנטיים שלו בארץ הקודש), שגם הוא יוצא לחו"ל והתבסס על חומרים חדשניים ופעילים, בעלי ריכוז גבוה, עם אפקטיביות גבוהה במיוחד.

 

בינואר 2010 אמיר דקל, בנו הצעיר של צבי, הצטרף לחברה והוביל מהלכים נוספים שתרמו לצמיחת החברה. המהלכים כללו הגדלת ההשקעה במחקר ופיתוח, הרחבת המעבדות ורכישת מכשור מתקדם, השקת חנות קונספט מעוצבת חדשה, הרחבת  מחלקת השיווק בישראל ובגזרה הבינלאומית. בשנת 2012 מונה אמיר למנכ"ל החברה ובאותה שנה הוחלף שם החברה מ"הולילנד קוסמטיקס" ל"פרמה קוסמטיקס", ושם המותג שונה ל- HL, על מנת להבחין בין הבטחת ארץ הקודש למוצרים המקושרים עם ים המלח לבין הבטחת המותג.

 

בשנת 2016 רכשה "פרמה קוסמטיקס" את המותגים NEOVA ו- TRICOMIN. "נאובה" הוא מותג אמריקאי שהינו בין המותגים הראשונים המשלבים את היכולת להשפיע על תיקון ה DNA ומניעת תהליך הזדקנות העור בשלביו המוקדמים. למותג יש את פטנט ה- DNA CoFactor, פטנט המתבסס על רכיב הנחושת הפפטידי ומסייע להפחתה משמעותית של תהליכי הזדקנות העור ולשיפור המראה שלו. המוצרים הללו, המיוצרים בישראל מיוצאים לשוק האמריקאי  ונמכרים ע"י רופאי עור בארה"ב. "טריקומין" הינו תת מותג של נאובה לטיפול בשיער, ומשתמש ברכיב הנחושת הפפטידי לטיפול בצפיפות השיערה. מוצרי המותג נמכרים בארה"ב ע"י רופאי עור.

 

לדברי אמיר דקל, מנכ"ל "פרמה קוסמטיקס": "חברת פרמה קוסמטיקס ומותג HL, קיימים כבר 35 שנה, מאז שנת 1984. לאורך כל השנים החברה חותרת ליצירת פתרונות חדשניים לטיפוח העור, במטרה לשפר את איכות חיי לקוחותינו בכל יום מחדש. החברה חרטה על דגלה להיות המובילה בתחום במקצועיות, בחדשנות ובאיכות ותוך כדי כך לא לוותר על השיח האישי עם קהל הלקוחות שלנו. לחברה יש מחלקת מחקר ופיתוח מתקדמת והיא תמשיך לחדש ולהציג פתרונות מתקדמים לטיפול בעור הפנים גם בעתיד.

החברה פועלת באופן מתמיד לפיתוח מוצרים חדשים ולכניסה לסגמנטים חדשים. בניית המפעל החדש מאפשרת לנו להגדיל עוד יותר את כושר הייצור ולספק את הביקושים הגוברים למוצרינו בארץ ובחו"ל. זהו מפעל חדשני בתחום הקוסמטיקה בישראל, עם בקרות איכות מהמתקדמות בעולם העומד בתקנים הבינלאומיים המחמירים בתחום."

צילום: פרמה קוסמטיקס

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: