יום רביעי, 24 באפריל 2019, י"ט ניסן ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2425199

חינוך וקהילה ביבנה

חינוך ביבנה,בתי ספר ביבנה,גנים ביבנה,מחלקת החינוך ביבנה,נוער ביבנה,חינוך מיוחד ביבנה,חופש גדול ביבנה,חוגים ביבנה,קהילה ביבנה והסביבה,נוער ביבנה,נערים ביבנה,צעירים ביבנה,מסיבות ביבנה,בתי ספר ביבנה

קבלת ספר התורה

תלמידי שכבה ב' מביה"ס איינשטיין חגגו את קבלת ספר התורה

פורסם בתאריך:


תלמידי שכבה ב' מביה"ס איינשטיין חגגו את מסיבת קבלת ספר התורה בבית הכנסת "היכל הידידות". הורי התלמידים הנרגשים המתינו לילדיהם מחוץ לביה"ס והתלמידים יצאו בליווי קולות השופר ובשירתו של לירן לוי, מאושרים לכיוון הוריהם שקיבלו אותם במחיאות כפיים סוערות. כל תלמיד קיבל במתנה מביה"ס כיפה וכל בת קיבלה מטפחת לבנה.
כולנו תלמידים, הורים והצוות החינוכי צעדנו יחדיו לבית הכנסת כשלאורך כל הדרך כולם שרנו שירים מיוחדים בליווי קולות הדרבוקה.

 

בבית הכנסת כולם נהנו מקולו הערב של לירן לוי ובהנחייתו שרו והקשיבו לסיפורי התורה שסיפר. כמו כן התלמידים זכו לנשק את ספר התורה וקיבלו את ספר בראשית העטוף בזהב בצרוף הפתעה קטנה מההורים - ברכה אישית. בנוסף קיבלו ברכה וסוכריות מתוקות בצורת ספר תורה. לקינוח נהנו מארוחת בוקר חגיגית שלה דאגו הורי הועד של הכיתות. תודה רבה לכל ההורים על שיתוף הפעולה ותודה מיוחד ללירן לוי אשר ריתק בשירתו ודברי חוכמתו את כל הנוכחים במסיבה. המחנכות איחלו  לתלמידים שהמפגש עם התורה ימלא אותם באורה.

שישכילו, ילמדו, ירחיבו אופקים ויעשירו את עולמם.

מנהלת בית הספר דקלה שגיא בדבריה ציינה בפני הילדים שמהתורה יקבלו ערכים חשובים וילמדו דרכה איך להיות טובים יותר לזולת ועוד.

 

חופית שדה, אימו של טוהר, תלמיד כיתה ב'1, מספרת "ביום שישי חגגנו בבית הכנסת את מסיבת קבלת ספר התורה. היה זה טקס עוצמתי ועוצר נשימה אשר מלווה באוירת קודש שהשאיר את כל הילדים וההורים מרוגשים עד דמעות. הילדים וההורים שיתפו פעולה יחד עם ההפעלה שריתקה והקסימה את כולנו. מאוד שמחתי והתרגשתי לגלות שבני הקט – טוהר הוזמן לעלות על במת הקודש לקבל ברכה מאת מנחה הטקס  - לירן אשר הנעים את כל הסובבים בקולו הערב והמרגש. הזדמנות להודות לדקלה מנהלת ביה"ס ולצוות המחנכות על כל ההשתדלות, השקעה ורצון טוב להצלחת הטקס".
 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: