יום שבת, 25 במאי 2019, כ' אייר ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2425199

חינוך וקהילה ביבנה

חינוך ביבנה,בתי ספר ביבנה,גנים ביבנה,מחלקת החינוך ביבנה,נוער ביבנה,חינוך מיוחד ביבנה,חופש גדול ביבנה,חוגים ביבנה,קהילה ביבנה והסביבה,נוער ביבנה,נערים ביבנה,צעירים ביבנה,מסיבות ביבנה,בתי ספר ביבנה

ראש העיר בא לגן

ילדי גן "בת גלים" שברחוב הדייגים זכו לביקור מיוחד של ראש העיר, מר צבי גוב ארי

פורסם בתאריך:


ילדי גן 'בת גלים' ביבנה זכו השבוע לביקור מיוחד: ראש העיר צבי גוב-ארי הגיע ביום שני השבוע לביקור בגן שברחוב הדייגים כדי לפגוש את הילדים ולשמוע על לימודי המדע והחלל המתקיימים בגן. בשבועות האחרונים בנו הילדים דגם של חללית מקרטון ולמדו על החללית הישראלית "בראשית" ששוגרה לירח על-ידי חברת ספייס-אל והתעשייה האווירית. ראש העיר הצטרף למפגש הבוקר שערכה הגננת עם הילדים, הופתע מהידע הרב שהפגינו ושיבח אותם על סקרנותם ורצונם ללמוד עוד ועוד. לשאלה של ראש העיר ''מה אתם חולמים להיות כשתהיו גדול'' השיבה דור פקל (5) שהיא רוצה להיות "האסטרונאוטית הראשונה מיבנה שמגיעה לירח". 

"התרשמתי מהעבודה החינוכית וההשקעה בילדי הגן. שמחתי לראות את הילדים גדלים ואת התהליך הלימודי שעברו. הבקיאות שגילו הילדים לשאלות הגננת בנושא החלל הייתה מרשימה", אמר גוב-ארי והוסיף כי "גן בת גלים מעיד על הרמה החינוכית של כלל הגנים ביבנה ומערכת החינוך העירונית בכלל. הצוות החינוכי בגן - הגננת דנה קוטלר והסייעת ליאורה זרקוז – ראויות לכל הערכה. אני מאמין כי ככל שנשפיע על הילדים בגיל מוקדם יותר ניתן יהיה להפיק מהם יותר פוטנציאל במעלה הדרך". 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: