יום שבת, 29 בפברואר 2020, ד' אדר ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

"רוצה להחזיר את האוהדים"

שחקנה החדש של מכבי יבנה, גיל נחום, מדבר על העונה שבפתח

פורסם בתאריך:


מכבי יבנה תפתח בשבוע הבא את העונה שלה באופן רשמי כאשר תארח את הפועל בקעת הירדן למשחק במסגרת גביע המדינה. הצהובים של עידן בראון יקוו לפתוח ברגל ימין את העונה, בטח אחרי שחזרו משבוע מחנה אימונים בבולגריה. במועדון מקווים העונה לראות יותר קהל במגרשים, אחרי העונה המאכזבת שחוו אשתקד. לשם כך הם הוזילו את מחירי המנויים כך שמנוי שנתי יעלה הפעם 100 ש"ח בלבד לכל העונה. מדובר במחווה של הנהלת הקבוצה לאוהדים והמכירה תפתח בקרוב. גם השנה הכניסה לנשים ולילדים עד גיל 12 - חופשית.

שחקן הקבוצה, גיל נחום, התפנה לדבר עלה עונה שבפתח: "הגעתי בתחושה מאוד טובה, אם זה מהאנשים שהכרתי, מהמתקנים שיש ביבנה ומהרצון לבנות משהו טוב שיגיע גבוה העונה. ההתקשרות נעשתה דרך בחור בשם יוגב שאמר לי שעידן בראון מאוד רוצה אותי, ככה זה התחיל. יצא לנו לדבר על העונה הבאה, המטרות, השאיפות וזה עוד אחד מהדברים הטובים שבגללם חתמתי ביבנה ולא בקבוצות אחרות".

מי רצתה אותך?

"היו לי הצעות ממספר קבוצות כמו יפו, שעריים, ועוד קבוצות שלא באמת היו רלוונטיות כי ידעתי שאם אשחק בליגה א' בקבוצה זאת תהיה רק אחת משלוש הקבוצות הללו. בסופו של דבר, אני חושב שאני עשיתי את הבחירה הכי נכונה עבורי ואני מאוד מרוצה ממנה כי אם לא אז לא הייתי חותם ביבנה".

הגעת מיפו.

"כן. בעונה האחרונה הייתי ביפו עם אנשים מדהימים. אם זה ההנהלה, צוות מאמנים, ואוהדים מהטובים בליגה. לא המשכתי שם למרות שהייתה לי הצעה מאוד טובה כי חיפשתי אתגרים ומטרות אחרות, זה היה אך ורק בגלל זה".

אז מה המטרה פה?

"המטרות שלי עם יבנה זה להחזיר קודם כל את האוהדים שיתמכו בקבוצה, הבנתי שהם קצת נעלמו. אחריי זה להיות אני שואף הכי גבוה שאפשר, נרצה להילחם עד הסוף על עלייה בסוף העונה. מבחינה אישית אני רוצה לעשות עונה טובה, לא פחות מהעונה שעברה ואפילו יותר טובה. זה לא יהיה קל ואני אצטרך לעבוד עוד יותר קשה כי זה לא דבר של מה בכך לסיים עונה ללא חוסר של דקת משחק אחת עם 4 צהובים בכל העונה".

אין לאן לרדת ביבנה אחרי העונה שעברה.

"אני יודע שבעונה שעברה דברים פחות הסתדרו אבל יש גם עונות כאלה. אני מרגיש שהעונה זה יהיה שונה מהעונה שעברה, גם כי אני סומך על עידן בראון וגם כי כשישבתי עם יבנה הבנתי מהם שהם כבר רוצים לעשות את קפיצת המדרגה הזאת".

 

צילום - מכבי יבנה

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: