יום שלישי, 20 באפריל 2021, ח' אייר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 054-2425199

צרכנות ביבנה

צרכנות ביבנה , כלכלת המשפחה ביבנה , צרכנות נבונה ביבנה , כסף ביבנה , אנשי עסקים ביבנה, עסקים ביבנה, עסקים נבחרים ביבנה

רק בת 25 וכבר בעלת עסק

הכירו את הזכיינית החדשה של צ'ילבוקס במתחם G יבנה

פורסם בתאריך:


 

אתם אולי תופתעו לשמוע שמאחורי הסניף החדש של Chillbox  במתחם G עומדת סה"כ אישה צעירה בת 25 אבל את אותה אישה, הודיה שמה, זה כלל לא מפתיע.

עוד לפני שהתגייסה לצבא ושירתה כלוחמת מג"ב עבדה הודיה בתפקידים שונים ברשת 'ארומה' ולמדה להכיר את תחום המזון בארץ. לאחר שחרורה מהצבא הלכה ללמוד מנהל עסקים במקביל להמשך העבודה ברשת 'ארומה' וכשהחליטה שהיא רוצה להיות עצמאית היה זה רק טבעי שתבחר בתחום המסעדנות.

הודיה פנתה למרכז קידום הזכיינות בארץ שמשדך בין אנשים שרוצים להיות זכיינים של רשתות לבין רשתות שמחפשות זכיינים מקומיים וכך גילתה את רשת Chillbox  יוגורט יווני טרי עם תוספות, גלידות מיוחדות עוגות וקפה.  הידע והניסיון של בתחום הם שהביאו לבחירה של הרשת החדשה והיא החלה לברר היכן כדאי לה להקים את הסניף.

הודיה כאמור, החליטה לפתוח את הסניף ביבנה, במרכז G. הכל כבר היה מוכן לפתיחה החגיגית בפורים האחרון אבל ביחד עם הסניף החדש ועם חג הפורים הגיע גם אורחת בלתי צפויה והיא מגפת הקורונה. כך יצא שדווקא הפתיחה הגדולה וההתחלה החדשה של הודיה נדחו בעל כורחה. כמובן שהיא המתינה בסבלנות וברגע שהוסרו המגבלות וניתנו הנחיות המאפשרות לפתוח את רשתות המזון, מסוף חודש מאי האחרון הודיה מתפעלת את הסניף ביד רמה כל יום כולל שישי עד הצהריים. (הסניף כשר וסגור בשבת).

הודיה לא מסתפקת בעובדים של הסניף והיא נמצאת במקום יום יום לוודא שהכל עובד ומתפקד ושהלקוחות מרוצים, שהמקום נקדי ומסודר ולשביעות רצונם של המבקרים.

ב10/7 היא סוף כל סוף תוכל לחגוג את הפתיחה הרשמית והחגיגית של הסניף עם טעימות של מתוקים, דוגמיות של יוגורט והרבה שמח. החל משעה 10:00,

דווקא בימים בהם לא מעט עסקים ובעיקר רשתות מזון נסגרים, חשוב לפרגן ולתמוך בעסק מקומי של אישה עצמאית שהקימה סניף דווקא עכשיו וכשהפרגון הזה מגיע עם יוגורט טעים אז בכלל שווה!

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: