יום רביעי, 12 בספטמבר 2020, כ"ב אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

חינוך וקהילה ביבנה

חינוך ביבנה,בתי ספר ביבנה,גנים ביבנה,מחלקת החינוך ביבנה,נוער ביבנה,חינוך מיוחד ביבנה,חופש גדול ביבנה,חוגים ביבנה,קהילה ביבנה והסביבה,נוער ביבנה,נערים ביבנה,צעירים ביבנה,מסיבות ביבנה,בתי ספר ביבנה

שבוע המיניות הבריאה

ספר שהיה רלוונטי לפני 20 שנה, רלוונטי גם היום

פורסם בתאריך:


 

בתקופה של חשיפה חסרת גבולות לרשת, לפורנו ולמידע מיני מעוות זה צו השעה להנחיל לנוער של היום מידע אמין, מהימן בגובה העיניים וליצור להם תודעה מהי מיניות בריאה-לא רק ברמת ההסכמה אל גם ברמת העונג.

הספר 'על הפעם הראשונה' שכתבה מור קדר הוא מדריך לזוגיות ומיניות בריאה מהפעם הראשונה ומשמש כמתווך בין הורים לילדיהם בשיח והבנה מהי מוכנות מינית, הקשבה, כבוד והדדיות.

מור קדר מרחובות הינה עובדת סוציאלית, יועצת זוגית, מאמנת אישית ומגשרת במשפחה, מור מנחה כבר 13 שנים מתבגרים בנושא מיניות בריאה וזוגיות טובה , דימוי עצמי חיובי ותקשורת בין אישית מקרבת במערכת החינוך.

ייחודו של הספר הוא בכתיבתו ועיצובו, הוא מכיל שאלונים אישיים, הבחנות נקודתיות ורעיונות יישומיים להכרת הגוף, במטרה לעורר מחשבה חופשית ועצמאית נטולת לחצים חברתיים.  בספר משולבים סיפורים אמיתיים של אנשים שונים במערכות יחסים שונות שמספרים ומשתפים את החוויה הראשונה שלהם.

ספר שהיה רלוונטי לפני 20 שנה, רלוונטי היום ויהיה רלוונטי גם עוד 20 שנה מהיום. ספר לנוער שכל הורה גם צריך לקרוא, ויפה שעה אחת קודם.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: