יום שני, 10 בספטמבר 2020, כ' אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

שבע בום

שוב שחקן מורחק, שוב הפסד ושוב צרות – בית''ר יבנה במשבר עמוק

פורסם בתאריך:


בית''ר יבנה המשיכה בסוף השבוע את ההתרסקות שלה כאשר רשמה משחק שביעי ברציפות בלי ניצחון והפסד חמישי בסדרה. מאז הפגרה יבנה מצאה את הרשת שלוש פעמים בלבד ונראה שמשהו רע עובר על הצהובים שי חג'ג' שהובסו 4-0 למודיעין וספגו עוד כרטיס אדום, הפעם זוזוט. בחצי הראשון זה עוד היה רק 1-0 אבל בחצי השני יבנה נותרה בעשרה שחקנים ודקתיים אחר כך ספגה את השני. שני שערים נוספים הגיעו בדקות הסיום ויבנה לפתע מצאה את עצמה 6 נקודות בלבד מהמקום המוליך למשחקי המבחן. ביום שישי בצהריים תארח יבנה את עירוני שדרות בתקווה לחלץ משהו ממשחק הבית שאמור להיערך בקצל'ה לאור העובדה שמכבי יבנה תארח באיצ' את הפועל מרמורק. השבוע הצטרף לקבוצה המגן הימני, אדיר פיניש, על מנת לחזק את הקו האחורי.

מאמן יבנה, שי חג'ג', אמר: "לא נעים, מאכזב. בחודש האחרון הקבוצה עברה שינוי בסגל, בחלק האחורי וההתקפה, לוקח לדברים זמן להתחבר אבל מקווה שיתחברו מהר. אנחנו מסתכלים על עצמנו,הכל תלוי אך ורק בנו. אנחנו יוצאים לארבעה משחקים מול יריבות מהחלק העליון ,נעשה את המקסימום לקחת נקודות מכל משחק".

מה קרה במודיעין?

"פתחנו טוב המשחק, שוב גול של חוסר ריכוז בקו האחורי הוביל לפיגור מוקדם. הגענו למספר מצבים שהיינו חייבים לכבוש מהם אבל לצערי כמו במשחקים האחרונים אנחנו סובלים מחוסר מזל בסיומת. במחצית השנייה האדום שיבש לנו את המשחק ויצר לחץ על השחקנים. לא היה הבדל כזה משמעותי בין הקבוצות, הכרטיס האדום שטל זוזוט קיבל שיבש את התוכניות, התוצאה לא משקפת. נצטרך להיות עם משמעת עצמית טקטית, לשחק יותר אגרסיבי, להיות ראשונים לכדור ולהעז יותר".

אתם סופגים הרבה אדומים העונה. למה יש עצבים?

" אנחנו במשבר של כרטיסים אדומים, כל משחק מורחק לנו שחקן. כנראה סימנו אותנו השופטים לאחר המשחק באילת כשפנינו לויצמן יער לחקור את השופט, כל משחק מגיע שופט עם יד קלה על הכרטיס האדום לבית"ר יבנה. האדום הגיע משום מקום, השופט גמר את המשחק בהחלטה הזאת. הקבוצה שלנו צעירה ונכון לעונה הזו לא יכולה להתמודד בעשרה שחקנים מול הניסיון והאיכות בהתקפה של היריבות. לא נפלנו ממודיעין בשום שלב במשחק ,אלמלא האדום היינו חוזרים למשחק ואולי חוזרים עם ניצחון. זה מבאס ומעצבן לקבל גול במיוחד על דברים שאנחנו מתקנים כל השבוע בסגירות בקו האחורי, גם בעשרה שחקנים הם עשו את המקסימום והגענו למצבים אבל לא כבשנו, ברגע שלא כובשים סופגים ולצערי זה קורה לנו הרבה העונה".

מה יהיה מול שדרות?

"כל משחק לגופו, לכל משחק מגיעים לקחת נקודות, עושים את המקסימום וכך נקווה שהפעם. אם לא היינו מאמינים לא היינו מופיעים למשחק, הכל תלוי אך ורק בנו עד סוף העונה. כמו שאמרתי, הקבוצה עברה עברה ועדיין עוברת שינויים בסגל עם שחרורים של שחקנים, נעשה את הכל על מנת שזה יתפס כמה שיותר מהר על מנת לקחת נקודות".

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
תפסיק לתרץ שים את המפתחות ולך
אוהד שרוף של ביתר | 08:42   14.01.20