יום רביעי, 12 בספטמבר 2020, כ"ב אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

חדשות ביבנה

חדשות ביבנה, חדשות,מוניציפאלי, מכבי צבי יבנה, חדשות בכל העיר ביבנה, ניוז ביבנה, סטטוס יבנה, מערכת עיתון סטטוס יבנט,פלילים ביבנה,פשע ביבנה,פשיעה ביבנה,רצח ביבנה,דקירה ביבנה,שוד ביבנה,גניבות ביבנה,פריצה לבית ביבנה

שיפוץ דירה, בחינם

לאחרונה שופצה דירה של משפחה חד הורית ע"י גמ"ח "לשם שמיים"  

פורסם בתאריך:


 

צוות תחזוקה של גמ"ח "לשם שמיים" שיפץ בהתנדבות מלאה דירה למשפחה חד הורית המשתתפת בתוכנית  "נושמים לרווחה" של האגף לשירותים חברתיים.

הגמ"ח "לשם שמיים" נוסד לפני שמונה שנים במטרה לסייע למשפחות נזקקות בסלי מזון ונשען על תרומתם הנדיבה של תושבי העיר.
ינון צרפתי, ממקימי הגמ"ח, עושה ימים כלילות לטובת תושבי העיר וחולם להרחיב את הפעילות לאופקים נוספים: "8 שנים שאנחנו מסייעים ל-100 משפחות בסלי מזון כאשר הצרכים רק מתרחבים. המתנדבים המופלאים שלנו עבדו בבית המשפחה, צבעו, שיפצו, התקינו מנורות, סידרו חשמל, סיידו וניקו. ממלא את הלב שיש כאלה אנשים נפלאים! ברוח החג, כול אחד הוא אור קטן וכולנו אור איתן"

דבי בורשטין, עו"ס התוכנית "נושמים לרווחה": "התוכנית "נושמים לרווחה" מתמקדת בחיזוק משפחות ביכולותיהן ושאיפותיהן לבניית תמונת עתיד חיובית ואופטימית. ביבנה משתתפים 20 משפחות, מתוכן 16 משפחות שבראשן הורה אחד. אנו מלווים משפחות שמתמודדות ונלחמות במצבי עוני. 

אין לי מספיק מילים בכדי לתאר את הכרת התודה ואת השינוי החיובי בחייה של המשפחה המדהימה.
מחמם את הלב. לראות כיצד גמ"ח "לשם שמיים" בהובלת ינון צרפתי הכניסו אור לבית המשפחה. ממש "נס חנוכה" פרטי! חשוב מאוד להאיר את העשייה הקהילתית בעירנו, יש לנו עיר אכפתית ורגישה. אני מברכת על שיתוף הפעולה עם האגף לשירותים חברתיים. 

 

 

 

לתרומה לגמ"ח ניתן לפנות לינון צרפתי 052-6174845
 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: