יום שישי, 05 ביוני 2020, י"ג סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

שי קחלון על חצי העונה בבית"ר יבנה

קשרה של בית''ר יבנה, שי קחלון, הגיע לקבוצה באמצע העונה ועזר לה לעלות ליגה אחרי שצורף כרכש שובר שוויון ביחד עם אליאל אמסלם. קחלון בא חדור מטרה לקבוצה של שי חג'ג' ועכשיו, אחרי שחגג עליה, הוא התפנה לדבר על חצי העונה שלו בצהוב שחור.

פורסם בתאריך:


"היתה לנו אמונה שלמה שנסיים את העונה במקום הראשון, הייתה לי חצי עונה נלפאה עם הקבוצה שלי. נהנתי בכל רגע ורגע מהחברים שלי לקבוצה. צוות המקצועי בראשות שי חגג והנהלה שהיא משפחה אתה מלוכדת ונדירה. היה לנו חדר הלבשה שמח וחיובי לא היה לנו שחקן אחד שלא היה מחוץ לחברים, תמיד הינו קבוצה אחת שהיא הכוכב, לא שחקן כזה או אחר, כולל המאמן וצוות המקצועי שהוא נדיר לליגות האלה. הנהלה נתנה שקט ולא החסירה מאיתנו שום דבר, ממש התנהלות של ליגות מקצועניות".

מה הביא אותך לכאן?

"בתחילת השנה אני לא הייתי. הגעתי באמצע העונה וכולם אמרו לי למה אתה הולך לביתר יבנה הליגה שם סגורה, אמרתי לכולם אם בורא עולם שם אותי פה זה לא סתם. אני האמנתי באמונה שלמה שנסיים את העונה איפה שסיימנו אותה. במשחק העלייה עבר עלי קודם כל סיפוק אדיר שעשינו את מה שהרבה אנשים לא האמינו שנעשה. מצד אחד אני כבר רעב לאתגר הבא איפה שזה לא יהיה. מיד אחרי האימון הראשון ידעתי שנהיה בסוף העונה אלופים כי יש אנרגיות טובות בקבוצה שלנו ושחקנים מעולים עם מאמן ענק. אני לא הייתי בשנה שעברה בקבוצה אבל אני בטוח שיש חלק גדול למאמן שהחדיר מוטיבציה בשחקנים ועבד חזק מאוד על הקטע המנטלי".

ראית את גדרה מאבדת גובה אחרי הסיבוב הראשון שלה?

"גדרה עשתה סיבוב נהדר עם 15 משחקים רצופים שהיא רק מנצחת. זה קשה בכל ליגה אבל ידעתי שתבוא הנפילה שלה ושם אנחנו חזקים מאוד בצד המנטלי. הסיבוב השני יותר קשה כי כולם מתחזקים בינואר ולכולם יש על מה לשחק. נגדנו תמיד הקבוצות היריבות נתנו אקסטרה, הן באו לנסות להרוס לנו אבל אנחנו אנשים מאמינים".

צילום: אלי שמואלי

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: