יום שבת, 30 במאי 2020, ז' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

בריאות הגוף והנפש ביבנה

בריאות הגוף והנפש, בריאות ביבנה, קופות חולים ביבנה, מרפאות ביבנה, בית מרקחת ביבנה, בתי מרקחת ביבנה, פסיכולוג ביבנה, פסיכולוגים ביבנה

שתי רופאות חדשות במרפאת יבנה הירוקה

כללית: לאחרונה התווספו שתי רופאות עם ניסיון רב בעבודה בבתי חולים

פורסם בתאריך:


לאחרונה התווספו שתי רופאות עם ניסיון רב בעבודה בבתי חולים למערך הרופאים של שירותי בריאות כללית במרפאת יבנה הירוקה.  ד"ר יהודית גלזר, תושבת יבנה, שעברה התמחות בבתי החולים וולפסון ובילינסון ברפואה פנימית, וד"ר אנטון אנאמריה, אשר עברה התמחות ברפואה פנימית אף היא בבית החולים קפלן ברחובות.

ד"ר גלזר היתה חובשת וקצינת רפואה במפקדת זרוע היבשה, שימשה פרמדיקית במד"א ולמדה תואר ראשון ברפואה דחופה. "יש לי ניסיון רב בכל תחום הרפואה הקרובה ומצבי חירום", היא מסבירה. "לקוחות שמגיעים למשל עם הפרעות קצב אני מפנה באופן מידי לבית חולים, יוצרת בעצמי קשר עם חדר המיון,  והגעתם המהירה מצילה חיים". כרופאה פנימאית עם ניסיון עבודה בבתי חולים היא רואה את התמונה כולה של המטופל ולאיזה טיפול מיטבי הוא מתאים.


ד"ר אנאמריה עלתה מרומניה לפני 12 שנים ונשארה בישראל מטעמי ציונות ואהבת המולדת. "הגעתי למרפאת כללית ביבנה עם ניסיון רב של עבודה בבית חולים ויודעת היטב לטפל ברפואת חירום תוך קשר ישיר עם בתי החולים וטיפול מידי בהתאם לצורך", היא מסבירה. "אני מקפידה עם מטופליי על שינויים בהרגלי חיים, שמירה על תזונה נכונה ומניעת השמנת יתר". ד"ר אנאמריה מזמינה מטופלים לשיחות במצבים של טרום סכרת, כבד שומני או שומנים בדם.

הצטרפותן של הרופאות החדשות הנה בנוסף לפריסת השירותים הרחבה ביותר של כללית בעיר יבנה בעשרות מרכזים רפואיים, רפואה יועצת מגוונת של כלל מקצועות הרפואה, בתי מרקחת, מעבדות, מרפאות שיניים ומוקדי רפואה דחופה.

צילום: אופיר לוי

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: