יום חמישי, 09 ב 2021, ה' טבת ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 054-2425199

בלוגים ביבנה

בלוגים, בלוגים ביבנה, בלוג ביבנה, טור ביבנה, טור אישי ביבנה, דבר העורך סטטוס יבנה, דבר העורך סטטוס יבנט

האם נשים יכולות לנהל את העולם?

שירן פרץ חושבת שכן: "גם אני SUPERSONA" | שירן פרץ-'מדברת על הכל'

פורסם בתאריך:


השבוע היה עבורי מלא בדברים משמחים ומספקים - ראשית יש התקדמות מדהימה ומגעים מול 'הלביאות-אשדוד' וקהילת הנשים של יבנה, מה שאומר שאנחנו מתקדמים בצעדי ענק לשינוי גדול בעיר שיוביל אותנו לשיפורה ולחיזוק קהילת הנשים. ביום ראשון הוזמנתי לאירוע עם חברת המועצה שרון מארק, סגנית ראש העיר ויושבת ראש 'הלביאות' באשדוד - 'סופרסונה' חוגגת 4 שנים. הלוקיישן בגג עיריית תל-אביב. קבלת פנים מדהימה עם נטוורקינג, עמדת צילום מקצועי לתמונת פרופיל, ברכות מראש העיר רון חולדאי, הרצאה מרתקת: 'להיות אישה' - ליהיא לפיד, שדיברה על התמודדות אישית שלה ושל נשים נוספות, עם צורך לשבור חומות ותקרות זכוכית. בנוסף זכיתי לשמוע את חנה רדו, שדיברה על שיוויון מגדרי - בהרצאה היא העלתה את מצב הנשים בפוליטיקה, בעולם העסקים, באקדמיה ובכלל.

אז מה זה בכלל 'סופרסונה'? חברת 'אג'נדה', הפועלת למען נשים משפיעות באוכלוסיה, נשים אקטיביסטיות משפיעות וחזקות, מקימות סדנאות, פורום מפגשים לנשים במעמד גבוה ומשפיע במקומות עבודה - הן פועלות על בסיס יומיומי בקידום הצעות חוק, אכיפה, כינון רגולציה, והגברת נוכחות נשים בכנסת ובדירקטוריונים.
 אנו פועלות למען שיוויון מגדרי ואי-צדק, המדיר נשים כמונו מהשיח הציבורי בנקודות השפעה. אנחנו מאמינות בריצה למרחקים ארוכים שתביא לשינוי כלכלי-חברתי עמוק" ולשוויון מגדרי אמיתי. אנו עושות את זאת לא רק בשבילנו, בשביל הילדות והילדים, הנכדות והנכדים - אלא בעיקר למען עתיד הכלכלה והחברה בישראל ובעולם" (ציטוט מאתר 'סופרסונה'). לאחר שנכחתי באירוע המדהים והמעשיר הזה, שמחתי לראות נשים עוצמתיות, משפיעות וחזקות, שנמצאות בעמדות בכירות בתחום הקריירה, ובכלל. זה בהחלט לא מובן מאליו, והכי שמחה שזכיתי להיות חלק מאירוע שמשאיר חותם ורק מוכיח  שזה אפשרי - ונשים יכולות לנהל את העולם.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
2
צודקת
מור | 21:39   01.07.19
1
אולי כן ואולי לא
הלל | 14:47   01.07.19