יום חמישי, 22 בספטמבר 2019, כ"א אב ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

קרוב רחוק

בית''ר יבנה הייתה יכולה לעלות לפסגה אבל סיימה בתיקו מאופס מול ביתר אשדוד. בשישי: משחק העונה מול הפועל גדרה

פורסם בתאריך:


חניכיו של שי חג'ג' סיימו בתיקו 0-0 מול ביתר אשדוד אבל למזלם גם גדרה לא ניצחה וסיימה בתיקו בפעם השלישית ברציפות. במחזור הקרוב ביום שישי: משחק העונה בין שתי הקבוצות בו המנצחת תוכל לקרר את השמפניות. תיקו לא טוב ליבנה מאחר והיא לא תהיה תלויה בעצמה. המאמן שי חג'ג' מדבר על המשחק האחרון:" היה לנו משחק חוץ קשה מול יריבה טובה שהקשתה עלינו מאוד, הגענו למספר מצבים מצוינים להכריע את המשחק אבל לא השכלנו לכבוש. צריך לדעת להעריך גם תיקו ולא לצאת עם הפסד במשחקים מהסוג הזה. במחצית אמרתי להם שאנחנו רכים מידי, ההתקפות מעבר היו איטיות ומסורבלות, החלק ההתקפי צריך להיות יותר חד ותכליתי. לא היה הרבה מה לשנות כי בסה"כ הקבוצה הגיע למספר מצבים של אחד על אחד ולא היינו מרוכזים בסיומת לשער".

אז מה היה חסר?

"מה שהיה חסר זה שקט נפשי וריכוז בשליש האחרון של היריב, ברבע השעה הראשונה של המשחק הגענו לארבע מצבים שהיו צריכים להכריע את המשחק מוקדם מהצפוי אבל לא היינו שקטים ומרוכזים בסיומת לשער. למרות היתה לי הרגשה טובה, תמיד צריך לחזק את הקבוצה גם כשלא הולך כפי שרוצים גאה בהם על הלחימה ושידענו לדעת גם לקחת נקודה ממשחק כזה. יש מעט תחושת החמצה בגלל המצבים שהגענו אליהם אבל אנחנו קבוצה חזקה מנטאלית ומלוכדת ואנחנו כבר עם הפנים למשחק מול הפועל גדרה".

מה תיקח לקראת המשחק הזה?

"אני לוקח את הרצון של השחקנים, האמונה שלא משנה מה קורה נשארים יחד עם הערכים והדרך שלנו. נשפר את הסיומת בשליש האחרון של היריב על מנת לתרגם אותם לשערים שיהפכו את המשחק קל עבורנו להמשך".

לפחות גם גדרה לא ניצחה.

"כמו שעד עכשיו גדרה לא עניינה אותי כך גם עכשיו. אנחנו מתמקדים בעצמנו, איך אנחנו משתפרים מאימון לאימון על מנת להגיע בצורה הטובה ביותר מול היריבות שלנו, הכל תלוי אך ורק בנו והליגה עוד ארוכה. אני לא מאוכזב בכלל מזה שלא עלינו למקום הראשון. ידענו שגדרה תאבד נקודות מול בני אשדוד המצוינת ובאותה נשימה ידענו שיש לנו משחק חוץ קשה מאוד מול יריבה שנמצאת בתקופה מצוינת ואני מרוצה שידענו גם לקחת נקודה ממשחק כזה. גם כשהיה פער 8 נקודות מגדרה אמרתי שהליגה עוד ארוכה והכל תלוי אך ורק בנו".

בשישי תעלו לפסגה?

"יהיה משחק מצוין של שתי יריבות אכותיות אצלנו באיצטדיון. אני מקווה שהעירייה תעשה מהלך ותאשר לשחק במוצ"ש כי תהיה חגיגה גדולה לעיר ואשמח לראות את הקהל היבנאי מגיע לעודד ולתמוך בקבוצה שלנו. גדרה עם שחקנים איכותיים, עם יכולת אישית מעולה בחלק הקידמי אבל בית"ר יבנה העונה קורצה מחומר אחר, יחידה מלוכדת ומגובשת, חזקה מנטאלית ועובדים אחד בשביל השני".

המנצחת תעלה?

"ישארו 10 מחזורים לסיום, אין ספק שזה יתן יתרון מינימאלי לכל קבוצה ואני מקווה ומאמין שאנחנו נדע לצאת מהמשחק הזה עם 3 הנקודות ולעבור אותם בטבלה. גדרה עושה עונה מדהימה ולא קל להיות לארוך זמן במקום הראשון אבל אני מאמין שביום שישי עם דחיפה של הקהל והעוצמה של הקבוצה שלנו אנחנו נהיה מקום ראשון ונדע לשמור עליו עד לסיום העונה. אשמח לראות את הקהל היבנאי מגיע לעודד ולתמוך בקבוצה שלנו להשגת המטרה לעלות ליגה".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
ביתר בפיסגה
דודי | 18:11   04.02.19