יום שבת, 06 ביוני 2020, י"ד סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

הורוסקופ ביבנה

הורוסקופ יומי, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ, תחזית יומית, תחזית שבועית

התחזית האסטרולוגית

הורוסקופ:  6-10 באוקטובר 2019

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

חוה מזור

חוה מזר היא אסטרולוגית, כותבת במקומונים רבים ברחבי הארץ. מפרסמת מזה שנים רבות תחזיות אסטרולוגיה מקיפות ברשת האינטרנט.

 

טלה 

מיקום הכוכבים מול מזלכם עשוי להעיד על ימים חברותיים ועל הזדמנויות להיווצרות קשרים דרך רשתות חברתיות ובמהלך נסיעות לחו"ל. עם זאת, מיקום כוכב מארס מול מזלכם עשוי עשוי להדגיש את מעורבותכם במהלך השבוע. 

טיפ השבוע: ייתכן שדברים בסביבתכם משתנים בקיצוניות. ולכן נדרשים חשיבה מסודרת וממוקדת ושינוי סדרי עדיפויות קיימים. היו רציונליים והימנעו מפזיזות.

 

שור

במהלך החודש הקרוב מומלץ להתעסק באהבה וביצירה או לקדם מטרות מקצועיות, שכן קשר או שותפות ידגישו את השבועות הבאים. עוצמת הכוכבים עשויה לרמז על זינוק מבורך בחיים וכדאי להכות בברזל כשהוא חם ובוער. 

טיפ השבוע: התקופה מרמזת על גירוי חווייתי ומיוחד, כשבעקבותיה תבוא ההתרגשות שבגילוי או חוויה. עם זאת, יש להימנע מאובדן שליטה כתוצאה מקשר סוער מאוד. 

 

תאומים

תיתכן רגישות בריאותית או שהאנרגיות שלכם לא יהיו במיטבן, אך אין כל מקום לדאגה. אתם קלילים, פתוחים וצפויים להיחשף לכל פעילות שתוסיף לכם אנרגיות ברוכות. תוכלו להעצים את הכריזמה שלכם, למצוא חן ולהתיידד.  בענייני כספים והוצאות מומלץ להיות זהירים. 

טיפ השבוע: שימו לב! חלקכם עלולים במהלך השבוע להיקלע למתיחות או לקונפליקט לא רצוי  - אלה עשויים להכניס אתכם ללחץ.

 

סרטן

יש לכם הזדמנות לשפר את חיי החברה שלכם ולטפח קשרים ידידותיים עם אנשים שאתם חפצים ביקרם. זהו זמן מתאים לקרבה רבה ולמגע. ענייני משפחה, וילדים בכלל זה, עשויים לקבל דגש. 

טיפ השבוע: האנרגיות שלכם עשויות להיות נמוכות במחצית הראשונה של השבוע, אך אתם עשויים להתחזק לקראת ימים רביעי-חמישי. הימנעו מעקשנות והקפידו על פתיחות ברוכה. 

 

אריה

תקופת מזל מאזניים מיטיבה עם רבים מכם. יש לכם הזדמנות להחליף אווירה, המישור התקשורתי והיצירתי יודגש, ומומלץ בחום להיות מחוברים לאנשים פתוחים וחברותיים. 

טיפ השבוע: אתם עשויים ליהנות מחופשות ומההנאות הנלוות. עם זאת, עליכם לרסן את הנטייה שלכם או של מישהו מסביבתכם למריבה/לקונפליקט.  

 

בתולה

מיקום הכוכבים עשוי להדגיש השבוע ענייני כספיים והשקעות, מצב שעשוי להיטיב עמכם וגם להחזיר את הכריזמה שלכם.  קל לכם להתיידד וליצור קשרים חדשים. 

טיפ השבוע: שימו לב: האהבה יכולה להיות מרתקת, לכן יש להימנע מאובדן שליטה כתוצאה מקשר פיזי סוער מדי. לאנשי העסקים שביניכם: הכוכבים צופנים לכם תפנית עסקית דרמטית.

 

מאזניים

מיקום הכוכבים במזלכם מחזירים לרבים מכם את החיוניות ואת האנרגיות שאבדו במהלך החודש האחרון. עם זאת, כוכב ונוס (השולט במזלכם) עומד להיכנס לבית הכספים וההכנסות שלכם במהלך השבועות הבאים. 

טיפ השבוע:  מומלץ לשמור על דיסקרטיות וגם להימנע מבזבוז יתר וכניסה למחויבויות הקשורות לסיכון. מומלץ לאמץ גישה ריאלית ולחיות בהתאם לתקציב מוגדר, אך זהיר.


 

עקרב

מיקום הכוכבים מעלה אל פני השטח את הבעייתיות במערכות יחסים ובמיוחד בקשרים זוגיים ובענייני רגשות. יחסים בעלי בסיס רעוע או שההתנהלות בהם גרועה, עלולים להסתיים עכשיו. 

טיפ השבוע: כדאי להביא בחשבון שגם הבית החברתי שלכם עשוי להיות מודגש השבוע, לכן כדאי להתנהל בזהירות ולא לאבד מהמזג שלכם. 

 

קשת

בילוי ומפגשים עם חברים ומכרים חדשים יתאימו מאוד לפעילים שביניכם מבחינה חברתית. היצירתיים והפוריים שבכם כבר מתכננים מהלך שיאפשר להוציא אתכם למרחבים רעיוניים חדשים. 

טיפ השבוע: בשלב זה מומלץ להתארגן ולחשוב על סדרי עדיפויות, ולהימנע ממתחים חיצוניים ומהפרעות. גם כאשר אתם נאלצים להתמודד עם קשיים, אתם מוצאים פתרונות מבריקים  ומתגברים עליהם.

 

גדי

ימים אלה מדגישים את השאיפה לשלמות ואת ההתייחסות לפרטים, דבר שמגביר את הביקורתיות, אך גם את הרגישות והפגיעות. הדגשת הכוכבים בבית הקריירה שלכם עשוי להדגיש את המישור המקצועי שלכם השבוע.

טיפ השבוע:  התקופה הנוכחית היא מעין מבחן עבורכם, שכן מתקיים מאבק על שמירת המסגרת הקיימת מול הרצון של אחרים לשבור מסגרת תחרותית, תזזיתית וחונקת. 

 

דלי

מיקום השמש במזל מאזניים עשוי להדגיש ענייני חו"ל ונסיעות לאלה שתחום זה בראש מעייניהם עכשיו וייתכן שיתלווה לכך קונפליקט. גם ענייני כספים והשקעות עשויים להיות מודגשים, וייתכן שיתלווה לכך קונפליקט. חשוב לכן לשדר איפוק ומשמעת עצמית כדי לעבור את התקופה הזאת בשלום.

טיפ השבוע: אתם זקוקים לתחושות של חופש ומרחב. תקופת מזל מאזניים עשויה להעיד על  עשייה יצירתית ועל לקיחת יוזמות ברוכות. כדאי להיות מעורבים בפרויקט שהצלחתו תשתלם לכם. 

 

דגים

המישור הרגשי עשוי להיות מודגש השבוע. אתם מחפשים יציבות, אך ימים אלה נוטים לטשטש את הראייה הרגשית שלכם. להרפתקנים שבכם צפוי סטוץ' מלהיב חושים. 

טיפ השבוע: גלו זהירות מטיפוסים חלקלקים והימנעו מהנטייה לפתיחות יתר איתם. תנו לעניינים להתנהל ללא מעורבות רבה מצדכם ושמרו מרחק מאלה שאינכם בוטחים בהם ובכוונותיהם.  

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: