יום ראשון, 12 באוגוסט 2020, כ' תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

הורוסקופ ביבנה

הורוסקופ יומי, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ, תחזית יומית, תחזית שבועית

התחזית האסטרולוגית

הורוסקופ: 2 בפברואר – 6 בפברואר 2020

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

חוה מזור

חוה מזר היא אסטרולוגית, כותבת במקומונים רבים ברחבי הארץ. מפרסמת מזה שנים רבות תחזיות אסטרולוגיה מקיפות ברשת האינטרנט.

 

טלה

בימי סוף השבוע ותחילתו: שימו לב לענייני כספים והשקעות. גלו מעשיות, ערנות ואחריות. ימי אמצע השבוע: זה הזמן לחדש מערכות יחסים קלילות. 

טיפ השבוע: מפנה לטובה עשוי להתחולל בחייכם אם תהיו עקביים, כמו גם מודעים לחוסר היציבות והתזזיתיות המתלווים לחייכם. חשוב שתנהגו בבגרות ותפעלו בהתאם למגבלות הקיימות. מודעות: הפעילו את הקסם האישי שלכם.

 

שור 

אופייכם השמרני נוטה לבחור במסלול בטוח ומסודר, אבל גם לתת הזדמנות לדברים חדשים לצמוח לאיטם. היכרות גורלית מסתמנת באופק, ייתכן שתוך כדי נסיעות בארץ או בחו"ל, אך גם במהלך פעילות חברתית. 

טיפ השבוע: חשוב לצאת, לבלות, להתכתב, יש סיכוי להכיר וגם להתקרב למי שמוצא חן בעיניכם. מנגד, היזהרו במידע הסודי שבו אתם משתפים ובמי שאתם משתפים בו. 

 

תאומים

זה  הזמן לחדש קשרים חשובים. מפנה לטובה עשוי להתחולל בחייכם אם תהיו עקביים, כמו גם מודעים לחוסר היציבות והתזזיתיות המתלווים לחייכם. 

טיפ השבוע: היו זהירים במיוחד בהתמודדות עם מצבים חלקלקים. אתם חשים שלא כולם גלויים איתכם. ייתכן שמתרחשים דברים ללא ידיעתכם או שלא מספרים לכם את כל האמת. בינתיים מומלץ לשמור להיות דיסקרטיים ולהתרחק מאינטריגות. 

 

סרטן

יש למצוא את האיזון בדינמיקה בין המבטיח לבין המוציא לפועל כדי לחוש בטוחים. אתם יצירתיים ותקשורתיים. חשוב שתרכזו את כוחותיכם, תגדירו לעצמכם מטרות ותתמקדו בהם. 

טיפ השבוע: מיקום הכוכבים עשוי להדגיש ענייני זוגיות, עבודה ושותפויות, מצב שעשוי להעניק לכם אינטואיציה עמוקה ותחושות בטן חדות. קשר עם חו"ל עשוי להתפתח. שמרו על חושים מחודדים כדי להתמודד עם מצבים קוטביים המצריכים ערנות. 

 

אריה

אתם כמהים להיות מקוריים, שונים, משובבי נפש ומרעננים. השבועות הבאים עשויים להיות  חדשניים ואפילו נועזים.

טיפ השבוע:  ימים רביעי-חמישי עשויים לטלטל אתכם בשל אנרגיה שמגיעה מאנשים שהחוט המקשר ביניהם הוא מתח וקונפליקט, מצב המזמין התגרויות מילוליות וחוסר התחשבות. הימנעו מיחסים מורכבים ומגבילים. מצב מסוים ידרוש תכנון והיערכות מחודשת. מצב הכוכבים עשוי להציב לכם יעדים מתחדשים. 

 

בתולה

תקופה זו מתאפיינת בעבודה רבה ומאומצת וברגישות בריאותית. האטה בקצב תסייע לכם למנוע מצבי עייפות ושחיקה. הקפדה על הרגלים נכונים, תזונה ומנוחה תסייע לכם.

טיפ השבוע: ונוס במזל דגים מול מזלכם מאפשר עשייה ברוכה בתחומי הרגשות והיצירה, כמו גם ביטוי אישי, רגשי ורעיוני. מי שיוזם, משקיע, מתאמץ ומוכן לעבוד קשה, יוכל להתקדם ולהצליח, ועדיין שמרו על פרופיל נמוך. בהמשך החודש יתרחשו הדברים שאליהם אתם שואפים. 

 

מאזניים

התקופה עשויה להיטיב עם כל גילויי יוזמה מצדכם מבחינה יצירתית, חברתית או רגשית. טוב להשתתף באירועים ולהרחיב את המעגל החברתי. בתחום הזוגי הדברים תלויים ברצינות ובנכונות הצד השני להשקיע. 

טיפ השבוע: חשוב לדעת להבחין בין עיקר לטפל, זאת כדי שתוכלו להקדיש זמן ומשאבים למה שמשרת אתכם. ההשקעה היא למען מטרה מסוימת ומוגדרת, וההישגים הם פועל יוצא של ההשקעה. 

 

עקרב

היבט מאתגר והרמוני למרס כוכבכם מייצר אנרגיה מואצת, מצב שמאפשר לכם לפעול ביתר כוח ומרץ, לקדם דברים או ליזום דברים חדשים. בהשפעתו אפשר לבנות ולהתקדם, וטוב לצאת לפעילויות. ענייני כספים עשויים לאפיין את התקופה. 

טיפ השבוע: הכוכבים עשויים לקדם ענייני אהבה, רגשות ויצירה, וזוהי תקופה משמעותית  למערכות יחסים לא שגרתיות. מומלץ בחום לצאת מהבית, לשנות את דפוסי ההתנהגות השגרתיים שלכם ולהיפתח להתנסויות חדשות.

 

קשת

הגיע הזמן להשתחרר מההתלבטויות שהכבידו בזמן זה או אחר על חייכם. שימו לב: רגשותיכם בסימן של סחרור ואופוריה, לכן יש גם צד אחר למשוואה. עדיף להאמין בקשר ישן וטוב מאשר להיכנע לפיתויים לטובת הרפתקה רומנטית (אידיאליסטית) סוערת, ייתכן חשאית. 

טיפ השבוע: האנרגיות שלכם עשויות להיות נמוכות בשבת-ראשון, אך אתם מתחזקים בימים שלאחריו.

 

קשת

מיקום סטורן בקשת משפיע עליכם, ואתם מרגישים מעין דכדוך או תחושות מועקה, אי שביעות רצון ודאגה בנוגע לעתיד. 

טיפ השבוע: ימי סוף השבוע מומלצים לפעילות מבית או ביקור אצל חברים. האנרגיות שלכם עשויות להיות נמוכות לקראת המחצית הראשונה של השבוע. היו זהירים במיוחד בהתמודדות עם מצבים חלקלקים.  אתם מתחזקים לקראת יום רביעי לקראת ערב, וביום חמישי. הירח במזלכם לקראת שישי בערב ובשבת עשוי לאפשר תכנון מהלכים פעלתניים וכושר הביטוי יתחדד. 

 

גדי

פלוטו במזלכם מסמל סופם של תהליכים ולידתם מחדש, או מעורר את הצורך לנקות ולטהר את השטח לקראת הבאות. מיקום ונוס במזלכם עשוי לסייע לכם בענייני אהבה ויצירה,  וזוהי תקופה משמעותית למערכות היחסים שלכם. יש אפשרות לשנות דפוסי התנהגות שגרתיים ולהיפתח להתנסויות גורליות.

טיפ השבוע: למגעים פיננסיים כאלה ואחרים יש השפעה חזקה על הרגשתכם. תצטרכו להגדיר מטרות וגבולות בקשר עסקי או אחר, כך ששני הצדדים יפיקו תועלת מכך. 

 

דלי  

מיקום השמש במזלכם מייצרת הזדמנות לבחון את מה שקרה בשנה האחרונה מצד אחד, ואת המטרות לשנה הנוכחית מצד אחר. מעצם היותו צומת, קובע יום ההולדת את השנה כולה. 

טיפ השבוע: הדלי מנטלי וזקוק למכנה משותף חשיבתי. אתם מבריקים, ססגוניים ויצירתיים. עם זאת, סביבתכם נוטה לביקורתיות ושיפוטיות, מצב שעשוי לפגום בפעילותכם. עכשיו הזמן לפעול לקראת החדש, לתגבר את העצמאות ולהפסיק עם מה שאבד עליו הכלח. 

 

דגים 

יש לכם ימים המלווים בתחושת בדידות ובמצבי רוח. התקופה הנוכחית הלא יציבה לא מוסיפה לשקט הנפשי שלכם. למזלכם, קיימת מערכת כוכבית שמגינה עליכם גם כשמאגרי האנרגיה מתרוקנים. 

טיפ השבוע: מיקום כוכבים משמעותיים בבית החברתי שלכם מדגיש יצירתיות, קשרים לא שגרתיים ורגשות. אלה עשויים לפצות אתכם על דברים שאינם מסתדרים. זה הזמן להתארגנות מחדש וקביעת מטרות ברורות, הדורשות  התייעלות, חריצות ומעשיות. לבני המזל צפוי מפגש גורלי.  

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: