יום רביעי, 24 באפריל 2019, י"ט ניסן ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

"יש הרבה מה לשפר"

בית''ר יבנה ניצחה את בית''ר גדרה 1-4 אבל מאמן הקבוצה יצא ברגשות מעורבים מהמשחק הזה

פורסם בתאריך:


ביתר יבנה תצא מחר למבשרת ציון למשחק במסגרת המחזור השביעי של ליגה ג' מרכז. חניכיו של שי חג'ג' יגיעו למשחק אחרי שגברו 4-1 בבית את ביתר גדרה ושמרו על המקום השני בטבלה, מרחק שלוש נקודות הפרש מעירוני הגדרה הראשונה.

המשחק נפתח רע מאד עבור היבנאים שנקלעו לפיגור 1-0 כבר בדקה הראשונה משער של צקול טודורוס האורח. בדקה ה-12 אמיל אלייב איזן את התוצאה וצמד מהיר בדקות 34-35 של אלנור אלנייב קבע 3-2 בהפסקה. החצי השני היה חלש מאד ויוגב בנישו כבש בדקה ה-90 את שער הסיום, 1-4.

מאמן ביתר יבנה, שי חגג, לא היה מרוצה מהיכולת של חניכיו ואמר: " ממשחק כזה אני יכול לקחת רק את 3 הנקודות - משחק לא טוב שלנו ויש עוד הרבה מה לשפר. מה שעשה את ההבדל זה יכולות אישית של מספר שחקנים. נצטרך לדעת לעשות NEXT למשחק הבא ולשפר את המצבים שאנחנו מגיעים אליהם, אנחנו מגיעים להמון ולא מנצלים אותם".

איך הרמת את המוראל של השחקנים מההפסד בגדרה?

"יש המון עבודה בקטע המנטאלי, להתמיד בעקרונות משחק שלנו ולבוא דרוכים לכל משחק - לא משנה מי היריבה. לא פתחנו טוב את המשחק וגם נקלענו לפיגור בדקות הראשונות, חזרנו לעקרונות והדגשים שאנחנו עובדים עליהם באימונים ולא היה ספק שניקח את 3 הנקודות. דווקא במשחקים מהסוג הזה אסור להיות ב"איזור נוחות", אנחנו מכבדים כל יריבה באשר היא ומנסים להגיע לכל משחק ברמת מוכנות מקסימלית. היו מהלכים מצוינים במחצית הראשונה שהם למעשה הכריעו את המשחק. במחצית השנייה לא היינו קיימים ונצטרך לתת על זה את הדעת".

נשמע שאתה מאוכזב.

"יצאתי ברגשות מעורבים וכמו שאמרתי לא משחק טוב שלנו, חשוב שאנחנו לוקחים את 3 הנקודות גם במשחק פחות טוב שלנו. אנחנו מכבדים ומתייחסים לכל יריבה במלוא הרצינות ולא משנה המיקום שלה בטבלה. מהמשחק הספציפי הזה אין מה לקחת, נמשיך להתאמן חזק באימונים, לשפר את קבלת ההחלטות והריכוז בשליש האחרון של היריבה".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: