יום ראשון, 12 באוגוסט 2020, כ' תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

הורוסקופ ביבנה

הורוסקופ יומי, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ, תחזית יומית, תחזית שבועית

התחזית האסטרולוגית

הורוסקופ:  8 – 12 במרץ 2020

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

חוה מזור

חוה מזר היא אסטרולוגית, כותבת במקומונים רבים ברחבי הארץ. מפרסמת מזה שנים רבות תחזיות אסטרולוגיה מקיפות ברשת האינטרנט.

טלה 

זוהי תקופה מעייפת ומתישה. לקראת ה- 21 במרץ תיכנס השמש למזלכם ואז תוכלו להיכנס בהדרגה לחודש מואר יותר, זאת למרות דרך חתחתים שהייתם נאלצים לעבור במהלך החודש האחרון. 

טיפ השבוע: זכרו: עדיין מפריעה לכם אי-ודאות לגבי העתיד, שמפחית מביטחונכם העצמי, אולם ככל שתתקדמו במה שאתם עושים, הוא יתחזק. היכרויות חדשות (ומתאימות) יפצו על פרידות שנכפו עליכם. היו קשובים לסביבה.

 

שור

ענייני חו"ל ועסקים עשויים לקבל דגש, מומלץ להקיף את עצמכם ברשת של קביעות ושייכות. הרצון הטוב שלכם עשוי להיות מנוצל לרעה על ידי הבטחות ואמירות, שאחר כך יתגלו כמילים חסרות כיסוי, גם אם הייתה בתחילה כוונה טובה מאחוריהן. 

טיפ השבוע: מודעות: קיים פוטנציאל למאבק כוח מזדמן ולמעורבות רגשית גבוהה. זוגות יצטרכו להשקיע ביחסים ביניהם ולשמור על שפיות. 

 

תאומים

מודעות לאנרגיה בולמת: כדאי לזכור כי לא הכול שפיר בחייכם כרגע, מצב שעלול להעיד על החרפת המתיחות והעצבנות, שעשויות מיד להשפיע עליכם אנרגטית. סחרור מסוג זה עלול להכניס אתכם למצב תובעני ומתיש ולא ישאיר זמן רב לשיקול דעת, אם זוהי הרגשתכם קחו הכל יותר בקלות. 

טיפ השבוע: המשך השבוע עשוי בהדרגה להקל עליכם, במיוחד בזכות הפגנת יכולת האלתור והתושייה שלכם. 

 

סרטן

אתם עסוקים מדי בדברים שבשגרה, שדורשים המון אנרגיה, אך במקביל, המציאות העכשווית כמו גם ההתרחשויות לא יהיו אופייניות לדרך שבה מתנהלים חייכם. בנוסף, חשוב להיות זהירים בענייני זוגיות ושותפויות בעבודה. 

טיפ השבוע: מתנו מצבי מתח שעשויים להחריף את אי הוודאות שלכם. ענייני חו"ל ונסיעות עשויים להיות מודגשים. אחרים עשויים להוציא את מרצם בענייני נסיעות, קריירה ומעמד. 

 

אריה

השבוע מומלץ לחשוב היטב לפני נקיטת צעדים ולהפעיל שיקול דעת. מאמצע השבוע הבא עולה מפלס האנרגיה שלכם. אתם מושכים וכריזמטיים, והיוזמים שבכם משקיעים מחשבה ותכנון עתידי כדי לקדם את עצמם. 

טיפ השבוע: צירוף מקרים מפתיע עשוי להוביל אתכם בקרוב לכיוון מבטיח, והבעיות שנראות עכשיו מסובכות ייפתרו על ידי תקשורת בונה, מודעת ויצירתית. 

 

בתולה

הכוכבים שמש ונפטון מול מזלכם עשויים להעיד כי השבוע יוגברו מעורבותכם ורגישותכם לגבי הקורה סביבכם. מיקום הכוכבים במזל דגים וכוכב מארס בבית הקריירה שלכם, עשוי לגרור אצל רבים מכם הרגשה קוטבית ומתריע מפני פזיזות וחוסר עקביות. 

טיפ השבוע: מומלץ להיות זהירים ולהימנע מכל סיכון שאינו הכרחי. היזהרו מתחושת בלבול וערפול,  וכן מחוסר החלטיות ומקושי בענייני דיומא. 

 

מאזניים

השבוע עשוי להתאפיין בתחושת ליאות וחוסר בהירות. אלה המתלבטים ומצפים להקלה קוסמית יחושו זאת לקראת השליש האחרון של חודש מרץ. אז תתחיל תקופה תקשורתית שתהיה מלווה בנסיעות, מצב שעשוי לאפשר פנייה לכיוונים מקצועיים מבטיחים. 

טיפ השבוע: בתוך שבוע-שבועיים תופתעו לזכות בתמיכה מאנשים שדעתם חשובה לכם מאוד. פנויים יוכלו לפגוש, להתלהב ואף להתחיל בקשר זוגי מבטיח. 

 

עקרב

התחום הפיננסי עשוי להשפיע על חייכם. שימו לב במיוחד להוצאות גבוהות ובלתי צפויות, מצב שידרוש את תשומת ליבכם. במקרה של אי בהירות וספק באמינות עסקה מסוימת, הימנעו מלהתחייב והיו מרוכזים, זאת כדי שתוכלו לראות דברים בפרופורציות, וגם כדי להיכנס למסלול מסודר של עשייה. 

טיפ השבוע: גילוי ערנות יאפשר לכם להתקדם ולהתפתח מכל בחינה ויעוד שחשובים לאופק העתידי שלכם.  

 

קשת

השבוע עשוי לטלטל את חייכם בשל חוסר היציבות שמתלווה לתקופה. לקראת יום רביעי, לתקופה של כחודש, תיכנס אנרגיה מהסוג שיצביע על אפשרות בוערת וממשית להשיג סוף סוף שליטה מחודשת בחיים, כמו גם לשפר חלקים בולמים ממנו, בהתאם לחייכם ועיסוקכם. 

טיפ השבוע: תשמחו להפנים שהכוכבים ונוס ומארס עשויים לחזק אתכם, כמו גם אפשרות לבנות קשר בר קיימא. 

 

גדי

השבוע תידרשו לאיזון ושיקול דעת. עליכם לבחור בראייה מעשית וכנה, כך שלא מוכרחים לבחור בהסתכלות המשקפת את חוסר היציבות ואת הראייה הדו-משמעות המתלווה אליה. 

טיפ השבוע: מיקום הכוכבים עשוי להגביר את רגישותכם, מצב שעשוי להקשות עליכם מקבלת החלטות חשובות, אך עשוי לסמן מפנה לטובה מבחינה יצירתית ואמנותית, ושבעקבותיו תבלטו ותצטיינו. 

 

דלי

מיקום הכוכבים בבית הכספים עשוי לרמז על עסקה אופורית. עדיף להיות כרגע שמרנים ולא לחפש חידושים בתחום זה. ייתכן שנושא כספי זקוק לטיפולכם, מצב שעשוי לדרוש השקעה רבה מצדכם. 

טיפ השבוע: חשוב להגיב בזמן ולא להניח שדברים יסתדרו מאליהם. אתם עלולים להיסחף להוצאה גדולה מדי ולאופטימיות מוגזמת. מוטב שתדחו פעילות כספית משמעותית לשבוע הבא.

 

דגים

מגעים עם חו"ל עשויים לפתוח בפניכם אפשרויות חדשות. קחו בחשבון שקשר רגשי או עסקי פתלתל שיתחיל כהרפתקה מלהיבה עלול שלא להאריך ימים. השפעת כוכב מרס בבית הקריירה שלכם עשוי לגרור החלטה פזיזה, או לגרור אתכם למתח או למריבה לא רצויה. 

טיפ השבוע: מיקום הכוכבים עשוי להיות בעל חשיבות ומשמעות להתקדמותכם, במיוחד מבחינת גיבוש של כיוון נכון ומתאים לכישורכם. 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: