יום שישי, 28 בפברואר 2020, ג' אדר ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

הורוסקופ ביבנה

הורוסקופ יומי, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ, תחזית יומית, תחזית שבועית

התחזית האסטרולוגית

הורוסקופ: 9-13 בספטמבר

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

חוה מזור

חוה מזר היא אסטרולוגית, כותבת במקומונים רבים ברחבי הארץ. מפרסמת מזה שנים רבות תחזיות אסטרולוגיה מקיפות ברשת האינטרנט.

 

טלה 

רבים מביניכם חשים בהשפעתו הלא נוחה של מקבץ של כוכבים בבית העבודה והבריאות שלכם. החיים יהפכו קשים יותר ותובעניים, וצריך יהיה להתאמץ ולעבוד קשה עבור כל הישג. אצל כל אחד זה יורגש בתחום אחר, אבל המשותף הוא הצורך להיאבק, להתמודד עם בעיות ולמצוא להן פתרונות. מיקום הכוכבים עשוי להדגיש במהלך השבוע ענייני זוגיות ופלירטוטים נלווים.

 

שור

זוהי תקופה להתארגנות מחדש. חשוב לקבוע לעצמכם מטרות ותמצאו את הדרך להתקדם. ברגע שתגדירו מה שחשוב לכם להשיג, יהיה לכם קל יותר לעשות זאת. מודעות: זווית זו שבין השמש לפלוטו דורשת התייעלות, חריצות ומעשיות, אין זמן לפטפוטים ולתיאוריות – המעשים הם שקובעים. מה שייעשה השבוע בצורה חיובית ותוך מחשבה על העתיד הרחוק יותר יביא להישגים.

 

תאומים

אף שזהו שיאו של הקיץ, תהיה תחושה שהכל אפור. מומלץ לא להיגרר למתחים ולקונפליקטים. אתם עשויים לחוות שינוי ביחס אל בן הזוג, או מבן הזוג, שעלול לחוש שהוא כבול ומחויב מדי - זה הזמן לתת לו מרווח נשימה. מיקום הכוכבים הרגש עשוי בקלות להצית מריבות וקונפליקטים. זכרו, ההיגיון והניתוח השכלי הקר לא אפקטיביים כאשר הם מושפעים מרגשות פגועים. 

 

סרטן

אתם עסוקים בענייני תקשורת ונסיעות כדי לקדם את האינטרסים שלכם. מיקום הכוכבים מרמז על רגישות, ביקורתיות ונוקשות, ורבים מכם נדרשים להיצמד לגבולות בטוחים ומוכרים של עשייה. טיפ השבוע: התרחקו מטיפוסים קצרי רוח, קשים וביקורתיים, במיוחד על רקע תחרות או אגו. שמרו על טקט ונהגו בזהירות,  שכן האווירה נעכרת בשל חילוקי דעות.

 

אריה

חשוב שתשתחררו קצת ממסגרות ומשגרה כובלות ותצאו לבלות יותר בנסיעות ובמפגשים. קל לכם להתיידד וליצור קשרים, אלה יוכלו להיות משמעותיים עבורכם בעתיד. מצד שני, ענייני כספים והשקעות ידרשו זהירות וערנות. שבת-ראשון: עשויים להיות מתישים ולחוצים. תוכלו להתחזק לקראת ימים שלישי ורביעי. כדאי לסגל פתיחות גבוהה למה שקורה מסביב.

 

בתולה

אתם בתקופה שבה אתם נאלצים להסתגל לתנאים החדשים שנוצרו לאחרונה בחייכם. השבוע, בהשפעת היבט מבלבל מול מזלכם, ייתכן שתשנו את דעתכם על אדם שאתם בקשר איתו. אולי תבינו מה עומד מאחורי התנהגותו ותגלו שהיא מבוססת על אינטרסים ולא על אכפתיות. עליכם להיות ממוקדים, לא הוזים. היו זהירים בדבריכם ובהתנהגותכם בעבודה או מול בני זוג.

 

מאזניים

שנו שגרה לקראת ימי סוף השבוע. בענייני כספים והשקעות מומלץ לגלות זהירות ומודעות. בנוסף, האנרגיות עשויות להיות נמוכות בימים אלו ומתגנבת כתוצאה מכך תחושה של אי נוחות המפריעה לתפקוד. ונוס כוכבכם עשוי לייצר הזדמנות להרחבת האופקים ומעגל האנשים שאיתם יש לכם כימייה ותקשורת טובה, אך אל לכם להישאר שאננים וזחוחים. גלו זהירות וחשדנות.

 

עקרב

השבוע עליכם להיות זהירים וערניים בכל הנוגע לענייני כספים והשקעות, מצב שעשוי לסחוף  לכעסים, תסכולים ומריבות, במיוחד לגבי אלה שמעוניינים לבצע פעולה משמעותית בתחום. מצד שני, חשוב שתהיו זהירים, ובו בזמן שלא תהססו יותר מדי, כדי לא ליצור רושם מוטעה. השורה התחתונה. חוסר יושר ואשליה שולטים באוויר והמתח באוויר עשוי לגרור מתח ותסכול.  

 

קשת

העצבנות והאי-שקט מסביב משפיעים עליכם. הכוכבים עשויים לתת השבוע דגש לא יציב בענייני קריירה ומעמד. אתם מתוחים מאוד, ועדיין לא ברור לכם לאן יפנו הדברים ואיך תתמודדו איתם. חשוב שתהיו זהירים ובו בזמן שלא תהססו יותר מדי, כדי לא ליצור רושם מוטעה. מצד שני ייתכנו בלבול, אשליות וחלומות שאין להם אחיזה במציאות. גלו זהירות ומודעות וערנות.

 

גדי

אנשים קרובים יציעו לכם עכשיו תמיכה ויאפשרו לכם לקבל הזדמנות חדשה. שעשויים לעזור לכם. בכל מערכות היחסים כדאי שתתנהלו השבוע בזהירות. בהשפעת הכוכבים המצב רגיש וההתרחשויות בלתי צפויות. במיוחד גלו זהירות ומודעות לחלקלקות הלשון של אלה שמולכם. מישהו משדר לכם מסרים כפולים. היו זהירים במיוחד בהתמודדות עם מצבים חלקלקים. 

 

דלי

אתם עסוקים בביסוס מעמדכם שנלווה אליו דרייב כפייתי שלא מאפשר לתרגם בדייקנות וביעילות אלמנטים חיוביים, וכדאי שעמדתכם תהיה מוגדרת וברורה. אם יש לכם עמדה מנוגדת לזו של הצד השני, שמרו על טקט ותנו לו להתבטא בלי למתוח עליו ביקורת. טיפ השבוע: כבני מזל דלי אתם עצמאיים מאוד, ומגבלות מעוררות בכם רצון למרוד. במצב כזה אי אפשר לכפות סדר ומשמעת. 

 

דגים

מיקום הכוכבים מול מזלכם במזל בתולה עשויים לשדר פסימיות, קדרות ושיפוט מחמיר. מצב שלילי מסוים מקפיא כל פעילות ספונטנית, ולעיתים יש תחושה שהכול פועל נגדכם. התקופה עלולה לזמן סיכונים, לכן כדאי להיות קשובים לסביבה ולהשפעותיה ולהימנע מלחצים. הקשרים עם האנשים סביבכם, ובייחוד עם הקרובים לכם ביותר, הופכים להיות רגישים ומתוחים. 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: